Czy warto korzystać ze stojaków na ulotki?

Obecnie mnóstwo przedsiębiorstw jako formę swojej reklamy, wybiera ulotki. Trzeba przyznać, że bywają one dość skuteczne i mnóstwo osób chociażby z ciekawości zagląda do nich, by zobaczyć co tam jest. Jednak ich rozdawanie na ulicy, nie zawsze przynosi dobry rezultat.

W jaki sposób prezentować ulotki?

stojak na ulotki składanyRozdawane na ulicach ulotki są wręczane ludziom, którzy nie zawsze chcą je otrzymać. Czasem biorą je tylko i wyłącznie z grzeczności, a po kilku krokach wyrzucają już do śmietnika. Nie zaglądają do nich, ponieważ taka ulotka nie wzbudza ich zainteresowania. Czy zatem ma to większy sens? Zdecydowanie nie. Ostatecznie bowiem dochodzi do tego, że mnóstwo osób wyrzuca ulotki, są one marnotrawione, firma natomiast traci pieniądze. Dużo lepszym i bardziej przemyślanym rozwiązaniem, jest natomiast stojak na ulotki składany. Na takim stojaku, w różnych docelowych miejscach, mogą być prezentowane ulotki. Kto będzie nimi naprawdę zainteresowany, będzie mógł wziąć ją dla siebie i lepiej się z nią zapoznać. Takie stojaki bardzo często są wykonywane z plexi, materiału niezwykle odpornego i przede wszystkim mogącego utrzymać papierową ulotkę w czystości. Jeśli są one dobrze schowane, nawet w czasie deszczu nic im się nie stanie. W wielu biurach, a w szczególności w holach, umieszcza się właśnie takie stojaki. W czasie przykładowo oczekiwania na swoją kolej, mnóstwo osób decyduje się zajrzeć na stojak, weźmie jakąś ulotkę także dla siebie. Jest to zatem zdecydowanie skuteczniejsze rozwiązanie.

Dziś wiele firm chciałoby rozprowadzać swoje ulotki. Jednak dawanie im przypadkowym przechodniom, zdecydowanie nie jest zbyt dobrą opcją. Dobrze jest zatem postawić na stojak na ulotki, w którym są one dobrze wyeksponowane. Każda osoba nimi zainteresowana, może z łatwością sobie je wziąć.