Hel przydatny w organizacji imprez

Kilka dni temu odbyło się przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin mojego brata. Jak powszechnie wiadomo, osiemnastka to jedna z najbardziej przełomowych dat w życiu każdego człowieka. W końcu jest to oficjalne przejście w świat dorosłych, gdzie wiele rzeczy staje się dozwolonych, a my możemy decydować sami o sobie praktycznie w każdej sferze naszego życia. 

Napełniamy balony helem

butla z helemOd kiedy pamiętam uwielbiałam organizować różnego typu wydarzenia. Planowanie atrakcji dla gości, ustalanie menu czy dekorowanie sali, to wszystko wywoływało we mnie zawsze mnóstwo entuzjazmu. Dlatego z ogromną radością zdecydowałam się na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla mojego brata. W końcu osiemnaście lat to bardzo ważna i przełomowa data. Przyjęcie odbyło się w ubiegły weekend a tym, co spotkało się z największym zachwytem, były dekoracje sali. Naprawdę mocno się do tego przyłożyłam i kupiłam mnóstwo balonów. kluczowa okazał się butla z helem, dzięki której balony unosiły się swobodnie nad głowami bawiących się ludzi. Kupiłam dość dużą butlę i zostało w niej trochę helu. Wystawiłam więc butlę na przyjęciu i był to strzał w dziesiątkę. Nabranie w usta niedużej nawet ilości tego gazu powoduje zmianę głosu na kilkanaście minut. Znajomi mojego brata mieli więc mnóstwo radości z bardzo wysokich dźwięków, które nawzajem wydawali. Nagrali się nawet mojemu bratu i stworzyli na pamiątkę śmieszny filmik. Butla z helem to nie jest duży wydatek, a może mocno uatrakcyjnić każde przyjęcie. 

Balony na każdym przyjęciu urodzinowym to na ten moment obecnie podstawa. Ciekawym rozwiązaniem jest zakupienie butli z helem. Dzięki napełnieniu nim balonów będą one unosić się do sufitu, tworząc ciekawą dekorację, bez konieczności zastanawiania się nad tym, w jaki sposób zawiesić balony.