Nowa kabina prysznicowa i szklane balustrady

Miesiąc temu robiłam remont w łazience. Kabinę prysznicową kupiłam w sklepie na obrzeżach miasta Wrocław. Miasto jest spore i nie wiedziałam za bardzo do jakiego sklepu udać się po kabiny prysznicowe na wymiar docinane.

Szklane balustrady w dobrej cenie

szklane balustradyKoleżanka poleciła mi sklep na obrzeżach bo ona sama tam kupowała kabinę jak budowała swój dom. W sklepie można zakupić także inne rzeczy. Spodobały mi się drzwi szklane ale moje mieszkanie nie jest na tyle duże żeby je u siebie zamontować. Poza tym mam małe dziecko i obawiałabym się o codzienne sprzątanie odcisków palców. Drzwi szklane na pewno jeszcze kiedyś pojawią się u mnie w mieszkaniu ale zapewne dopiero wtedy jak moje dziecko trochę podrośnie. Jak pojechała,m do sklepu to sprzedawca odpowiadał na pytania klientów. Postanowiłam chwilę poczekać. Stylowo wyglądające szklane balustrady z Wrocławia są dosyć tanie i znam kilkanaście ich zalet. Sprzedawca intensywnie namawiał klientów do zakupu tego towaru i ostatecznie mu się udało. Ja od razu powiedziałam, że szukam kabiny prysznicowej. Kabiny prysznicowe na wymiar są podobno ostatnio chętnie kupowane. Sprzedawca zapewnił, że cena jest niska bo jest aktualnie promocja. Sklep zatrudnia szklarza, który może mi zamontować kabinę w mieszkaniu. Zdecydowałam się na tą opcję. Mój mąż często jest w delegacjach a chciałam mieść wszystko od raz zrobione. Szklarz przyjechał do mojego mieszkania zgodnie z ustalonym terminem. Przyjechał ze wszystkimi narzędziami i od razu zabrał się do pracy. Kabina została prawidłowo zamontowana i przez miesiąc wszystko było dobrze.

Kabina prysznicowa nie sprawiała żadnego problemu a kąpiel była wygodna. Mężowi kabina prysznicowa, która wybrała bardzo się spodobała. Byłam zadowolona z udanych zakupów w sklepie. Mąż także docenił upusty, które udało mi się uzyskać.