Polubienia strony na facebooku

Media społecznościowe są oblegane przez miliardy użytkowników. Szacuje się, że obecnie użytkowników facebooka jest ponad 1,5 mld na całym wiecie. Podobne statystki dotyczą instagrama. Ludzie uwielbiają chwalić się oraz oglądać swoich przyjaciół czy nawet nie przyjaciół w takich mediach społecznościowych. Zdjęcia, opisy i inne stories są codziennie dodawane w milionowych liczbach.

Lajki pod zdjęciami na facebooku

jak zdobyć lajki na facebookuBardzo często różnego rodzaju sklepy, firmy itp mają na facebooku swoje strony. W celu pozyskania klientów czy też obserwujących potrzebują jak największy dostęp do użytkowników facebooka. Zastanawiają się jak zdobyć lajki na facebooku by można było dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Przede wszystkim ważne są udostępnienia na przykład jakiś postów. Takim sposobem docieramy do wielu odbiorców. Często słyszymy także, że firmy kupują fanów na przykład na allegro. Można także zakupić reklamę swojej strony na fb. Są także firmy, które oferują swoim klientom pomoc w pozyskaniu dużej grupy obserwujących na facebooku. Nie jednokrotnie będąc na stronie facebooka i obserwując naszych znajomych wyświetlają nam się różnego rodzaju reklamy, albo traktujemy je jako spam i usuwamy, albo jesteśmy zainteresowani i wchodzimy na daną reklamę czy też inną stronę.

Oczywiście każda reklama na Facebooku jest płatna. Za jednego fana możemy zapłacić od kilkudziesięciu groszy nawet do kilku złotych, w zależności od tego jakich chcemy mieć fanów. Im targetowanie węższe tym zazwyczaj koszt reklamy jest większy. Dlatego ustalenie grupy docelowej jest bardzo ważne. Jeśli jesteśmy firmą, która sprzedaje części samochodowe w województwie śląskim to z pewnością chcemy by nasza reklama doszła przede wszystkim do posiadaczy samochodów w tym regionie.