producent odzieży roboczej

Producent odzieży roboczej i agencja reklamowa

Zawsze wiedziałem, że mam duży talent do reklamy. Jednak nie spodziewałem się, że kiedyś będę pracował w podobnym kierunku. Wszystko zaczęło się na praktykach. Moja uczelnia była bardzo dobra i zapewniała studentom staż.

Producent odzieży roboczej  i błędy w firmie

producent odzieży roboczejMoim miejscem była agencja reklamowa. Bardzo spodobałem się szefowi i po ukończeniu edukacji zaproponował mi dalszą współpracę. Od razu podpisałem z nimi stosowną umowę i chciałem poszerzać swoje umiejętności. Przyjechał do nas producent odzieży roboczej i powiedział, że nasza firma jest jego ostatnią deską ratunku. Określiliśmy budżet i musieliśmy opracować plan. Na rynku pojawiła się niebezpieczna konkurencja i bez stosownych działań sklep z obuwiem roboczym mógł zostać całkowicie zlikwidowany. Ja zajmowałem się modernizacją strony internetowej. Widziałem jej błędy i musiałem wprowadzić zmiany. Producent rękawic roboczych źle opisał obrazki i były nie atrakcyjne dla klienta. Również fotografowałem ich produkty, obrabiałem zdjęcia i przerzucałem na stronę. Poprzednie były za małe i nie można było ich przybliżyć. Również chciałem aby można było składać zamówienia przez internet. Producent odzieży roboczej nie pomyślał o tym i błędnie wszystko zaplanował. Również w wolnych chwilach projektowałem grafiki na nowe szyldy reklamowe. Musiały być wysokiej jakości i dobrze się prezentować. Wiedziałem, że wszystko musi zostać wykonane starannie. Ostatecznie sklep z odzieżą roboczą został uratowany, a konkurencji nie pozostawiliśmy żadnych szans. Ja jako osoba, która we wszystko się bardzo zaangażowałem dawałem z siebie dosłownie wszystko. Bardzo lubiłem korzystać z doświadczenia starszych kolegów.

Oni dawali mi cenne rady oraz wskazówki. Zawsze mogłem na nich liczyć. Cała moja praca była z dnia na dzień bardziej owocna. Chciałem aby mój szef docenił moje starania i wynagrodził mnie atrakcyjną premią.

Artykuł napisany przy współpracy z firmą:

http://eurobhp.com/ochrona-ciala,c33.html