Prowadzę własny portal z rankingiem restauracji

Od kilku lat zawodowo zajmuje się ocenianiem restauracji. Jednak moje oceny różnią się od tych wystawianych przez kucharzy i znawców kulinariów. Ja skupiam się na wszystkim poza samym jedzeniem. Uważam bowiem, że równie istotne jak dobre jedzenie jest miejsce, jego czystość i przyjazna obsługa a także ceny. Każdego dnia odwiedzam kilka restauracji, co na szczęście nie przekłada się na moją wagę.

Najlepszą restaurację znalazłem w Toruniu

restauracje toruńskie na starym mieścieNie skłamię, jeśli powiem, że w ciągu ostatniego roku odwiedziłem kilkaset różnych restauracji w kilkudziesięciu polskich miastach. Muszę przyznać, że niektóre z jadłodajni zachwyciły mnie oferowaną przez siebie jakością lokalu. W większości z nich jedzenie było przepyszne, ale jak już wspomniałem, nie oceniam ich pod tym względem. Na pewno największe wrażenie zrobiły na mnie restauracje toruńskie na starym mieście, które mają po prostu niesamowity klimat i lokalizację. Pozytywne wrażenie zrobiły na mnie również ceny, które były tak samo atrakcyjne jak sama lokalizacja. Toruńska Starówka jest jedną z najpiękniejszych, więc śmiało mogę powiedzieć, że spędzone tam trzy dni to zbyt mało, żeby nacieszyć się tym miejscem. Restauracje są świetnie urządzone i każda ma swój niepowtarzalny klimat. Po pracujących w nich ludziach widać, że cieszy ich to co robią. Z przyjemnością spędziłem czas w tym mieście odwiedzając przy tym kilkanaście restauracji. Jedna z nich została przeze mnie oceniona najwyżej w całym kraju.

Moim zdaniem równie ważne jak sam smak jedzenia jest też to, w jakim pomieszczeniu się je spożywa i w jaki sposób jest ono nam podane. W Toruniu z całą pewnością można liczyć na to, że jedzenie smakuje wyśmienicie a miejsce i otoczenie dodaje im dodatkowego smaku. W tym mieście każde jedzenie smakuje po prostu wybornie.