Studia a agregat prądotwórczy LPG

 

Na studiach każda okazja by zarobić parę groszy jest dobra. Jest się wtedy najczęściej na utrzymaniu rodziców i dorywcza praca bardzo pomaga. Można opłacić rachunki i mieszkanie i nie martwić się pod koniec miesiąca o stan swojego konta.

Agregat prądotwórczy LPG w pracy na studiach

praktyczne agregaty gazowe LPGPaweł jest bardzo dobry w majsterkowaniu. Potrafi naprawiać zarówno proste mechaniczne urządzenia jak i bardziej skomplikowane, elektroniczne. Dorywczo tym się właśnie zajmuje. Gdy spalił mi się wzmacniacz gitarowy natychmiast zlokalizował usterkę. Wystarczyło przylutować kilka kabli i wymienić lampę, ale nie byłbym wstanie zrobić tego samodzielnie. Poza tym trochę ulepszył kilka szczegółów (których szczegóły są dla mnie kompletną czarną magią.  dzięki czemu jest on głośniejsze i ma głębsze brzmienie. Wielkie wrażenie robi jego przydomowy warsztat. Poza bardzo szerokimi zestawami kluczy, śrubokrętów, szczypiec, kombinerek, śrub i śrubek miał tam na prawdę zaskakujące urządzenia. Na przykład małą spawarkę i dwa bardzo praktyczne agregaty gazowe LPG. Każdy na wsi posiada butlę z gazem ziemnym dlatego nie ma problemu z dostępem do paliwa w razie awarii prądu. Agregat produkuje jej wystarczająco by podtrzymać oświetlenie pomieszczeń i działanie urządzeń elektrycznych w tym tych potrzebnych w trakcie napraw. Muszę przyznać, że poza talentem do napraw, Paweł posiada niezwykłą umiejętność porządkowania swoich rzeczy. Nadal nie wiem jak to wszystko zmieścił na piętnastu metrach kwadratowych. On natomiast w kącie ma nawet zestaw zegarmistrzowski który też mi się przysłużył gdy mój czasomierz trafił przypadkiem do pralki. I dwie lutownice- jedna mała, służąca przy elektronice, i duża którą wykorzystuje do zespalania ze sobą metalowych rur kanalizacyjnych.

Naprawdę polecam w razie jakichkolwiek usterek odwiedzić Pawła. Niska cena bardzo zachęca, podobnież jak bardzo korzystna atmosfera. Polecam przyjść z piwem albo z dwoma- to znacznie przyspiesza czas wykonania usługi.