W Łodzi można wynająć foto budkę

Szkoła to utrapienie niemal każdego dziecka. Nie inaczej wygląda sytuacja wśród gimnazjalistów czy niemal dorosłych uczniów szkół średnich. Edukacja na wszystkich szczeblach dla wielu młodych ludzi jest nie lada utrapieniem. Rodzice załamują ręce, nauczyciele nie powstrzymują się od uwag, a sami uczniowie czekają na coś, co wreszcie sprawi, ze chodzenie do szkoły stanie się czymś przyjemnym. Z roku na rok sondaże są coraz bardziej zatrważające. Szkoła jawi się jako zło konieczne. Jak z tym walczyć?

Foto budka do wynajęcia

foto budka - wynajem w ŁodziChodzenie do szkoły od wieków przypominało katusze. Dorośli często z sentymentem wspominają tamte dawne czasy. Aż łezka się w oku kręci. Trudno jest zrozumieć współczesnych uczniów, których jedynym obowiązkiem jest uczestnictwo w szkolnej rzeczywistości. Cóż, wraz z wiekiem zapomina się jak to kiedyś było i stąd bierze się brak zrozumienia dla naszych dzieci czy wnuków. Widocznie tak jesteśmy skonstruowani… Uczniów należy czymś zainteresować. Musi to być coś czego jeszcze nie znają, co otworzy im oczy, wprawiając w niemałe zdumienie. W całym mieście ostatnio wiszą plakaty i ogłoszenia o intrygującej treści: „foto budka – wynajem w Łodzi„. Wynajęcie na choćby jeden dzień takiej foto budki sprawiłoby szkolnym marudom mnóstwo nieskrywanej radości. Jakaż to byłaby dla nich atrakcja! Od razu humor lepszy i nie tylko. Pomysł jest tak dobry, iż należy przedstawić go dyrektorowi na najbliższym spotkaniu. Nie ma na co czekać, trzeba zacząć działać. Wynajem foto budki to pomysł, który z pewnością znajdzie uznanie wśród grona pedagogicznego.

W młodym wieku liczy się każda atrakcja w szkole, uważanej za wysoce nudną. Skoro współczesny świat oferuje nam takie ciekawe rozwiązania, dlaczego nie skorzystać? Jest szansa, że przyniesie to same korzyści.