Wyciśnij sok z warzyw i owoców wyciskarką

 

Uwielbiam świeże owoce i warzywa. Mogłabym je jeść całymi dniami. Niestety mam bardzo wrażliwe dziąsła i gryzienie surowych owoców czy warzyw sprawie u mnie ból, czasami nawet krwawienie dziąseł. I jak tu to pogodzić z moim zamiłowaniem do zdrowej żywności, zwłaszcza świeżych, przysłowiowo zerwanych wprost z drzewa owoców?

Zainwestuj w dobrą wyciskarkę do soków

wyciskarki do soku huromCałe życie świeże owoce i warzywa jadłam w zawrotnych ilościach. Cera po marchewce stawała się zawsze przepięknie brzoskwiniowa, a warzywa dostarczały mi niezbędnych witamin. Niestety dobre czasy się skończyły i zaczęłam cierpieć na problemy z dziąsłami. Mój stomatolog zabronił mi gryźć twarde, chrupiące warzywa, a z jabłek już sama zrezygnowałam z powodu bólu wciskającej się między dziąsło a zęby skórki. Był to dla mnie prawdziwy dramat. Przyjaciółka poleciła mi rozejrzeć się za wyciskarkami do soków. Pomyślałam, ę jest to dobre rozwiązanie w mojej sytuacji, zwłaszcza, że moim małym dzieciom soki z cytrusów wyciskam od lat ręcznie i tak bardzo pieką mnie wtedy pozadzierane miejsca z uszkodzeniami na palcach. Przeszukałam cały internet i znalazła wreszcie mój ideał – wyciskarki do soku hurom – solidne, naprawdę wyglądające na sprzęt wysokiej jakości wyciskarki pięknie wykonane. Prezentują się bardzo gustownie, myślę, że taka srebrna z czerwonymi elementami będzie idealnie pasowała do mojej kuchni. Już wyszukałam nawet przepisy do soków uzyskanych dzięki tej wyciskarce. Na przykład sok z marchwi w połączeniu z sokiem jabłkowym i buraczanym.

Mam ogromną nadzieję, że dostawa mojej wyciskarki będzie bardzo szybka i już niebawem będę mogła sporządzić pyszne, zdrowe soki dla całej mojej rodziny. Witaminy i inne składniki odżywcze, jakich dostarczać można sobie w surowych owocach i warzywach mają nieoceniony dobry wpływ na nasze zdrowie.