Zalety traktorków Stihl

Kosiarki w formie traktorków cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Sprawdzają się idealnie do przycinania trawy na większych powierzchniach. Urządzenia można używać nie tylko do tego zadania. Większość z nich posiada ukryte funkcje, o których wie niewielu z nas. Jakie? O tym przekonasz się za chwile. 

Funkcjonalność kosiarek w formie traktorków

traktorki kosiarki stihlZanim jednak przejdziemy do ukrytych funkcji kosiarek w formie traktorków warto omówić parametry, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie. Nie bez znaczenia jest wybór producenta. Jeśli chodzi o traktorki kosiarki stihl jest producentem, który od wielu lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli trawników. Producent doskonale rozumie potrzeby klienta, stąd też produkty, które pomogą przywrócić blask nawet najbardziej zaniedbanym przestrzeniom. Obsługa jego urządzeń jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią niemal każdy. W końcu koszenie nie będzie należeć wyłącznie do zadań męskich. Także kobiety mogą rozsiąść się wygodnie na fotelu traktorka i kosić trawnik. Jednak dla mężczyzn, którzy są miłośnikami motoryzacji traktorki mogą przyjmować znacznie bardziej zaawansowane formy. Niektóre z urządzeń marki stihl mają nawet napęd na cztery koła. Dla miłośników motoryzacji brzmi jak spełnienie marzeń. Wiedząc już jakiego producenta kosiarek w formie traktorków wybrać możemy powrócić do ukrytych funkcji urządzenia. Kosiarki kojarzą Ci się z pewnością z okresem wiosenno- letnim. A co gdybyś się dowiedział, że traktorki mogą służyć przez cały rok. Ale jak to? Przecież w zimie trawę przykrywa śnieg. 

To właśnie w kontakcie ze śniegiem traktorki kosiarki mogą się doskonale sprawdzić. Urządzenia zostały wyposażone w konstrukcję, która umożliwia doczepienie pługu do odśnieżania. Brzmi nieźle? To nie wszystko! Możesz do niego doczepić nawet przyczepkę.