archiwizacja dokumentów rzeszów

Archiwizacja dokumentów moją pierwszą pracą w Rzeszowie

Po ukończeniu szkoły średniej miałam bardzo dużo wolnego czasu dla siebie. Wtedy pojawił się pomysł aby po prostu udać się do jakiejś pracy. Na początku nie wiedziałam co mogłabym robić. Jednak przeglądając ogłoszenia o pracę znalazłam jedno interesujące.

Archiwizacja dokumentów w Rzeszowie

archiwizacja dokumentów rzeszówPewna instytucja samorządowa potrzebowała pomocy na okres wakacyjny. Ktoś ze stałych pracowników odszedł i szukali kogoś nowego. Ja od razu zaniosłam swoją dokumentację i czekałam na telefon. Następnie zostałam poproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Tam mój potencjalny przełożony opowiedział mi o zakresie moich nowych obowiązków. Czekała mnie archiwizacja dokumentów Rzeszów. Na początku nie wiedziałam na czym to polega i wysłano mnie na szkolenie. Wszystko trwało dwa dni. Tam bardziej zaawansowani urzędnicy nauczyli mnie całego postępowania. To było bardzo skomplikowane dlatego tyle trwało. I tak podczas początkowych prób musiałam pytać się oraz prosić o pomoc. Czekało mnie skanowanie wszystkich dokumentów. Także musiałam wszystko umieścić do odpowiednich teczek oraz folderów. Kopiowanie trzeba było wykonywać bardzo dokładnie. Nawet najmniejszy błąd wnosił duże utrudnienia w szybkim odnalezieniu. Także nie było mowy o dużych przerwach. Wszystko odbywało się w Rzeszowie. Również czekało mnie drukowanie cad. Musiałam potem dokładnie odnieść swoje wydruki. Na końcu, gdy już wszystko zostało zrobione czekały mnie dużo mniej skomplikowane zadania. Wysłano mnie po druk ulotek albo musiałam pomagać innym. Cała współpraca z Rzeszowem była bardzo pomyślna. Moje wynagrodzenie było adekwatne do wykonywanej przeze mnie pracy.

Ja zdobyłam cenne doświadczenie. Dzięki temu mogłam zdobyć jeszcze lepszą prace w różnych instytucjach. Taka archiwizacja bardzo dużo mnie nauczyła. Dowiedziałam się jak powinno się postępować z ważną dokumentacją. Muszę przyznać, że spodobała mi się taka praca i chciałabym ją wykonywać przez długi czas.