O nas

O nas

Sandra

Tomasz

Karolina

Sandra jest ekspertem w dziedzinie zdrowia i urody. Posiada wyższe wykształcenie – kosmetolog. Jest w naszym zespole już od 6 lat. Jest to jej pierwsza praca. „Bardzo się spełniam jako redaktor. Poznaję wielu ciekawych ludzi i mam szansę przekazać ich wiedzę na forum naszego serwisu.”

Tomasz zajmuje się finansami i budownictwem. Jak sam twierdzi są to dziedziny życiowe dedykowane dla prawdziwego mężczyzny. Jest twórcą serwisu, który na rynku istnieje już od dwunastu lat. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, mąż. Interesuje się piłką nożną oraz motoryzacją.

Karolina jest nie tylko redaktorem, który odpowiada za dział związany z kulturą. Zajmuje się również marketingiem serwisu. „Kultura to moja pasja, spędziłam wiele godzin na jej zgłębianiu. Natomiast marketing jest moim drugim żywiołem.” W zespole od 4 lat.

Misja naszego serwisu

Chcemy prezentować treści, które będą odzwierciedlały nasz unikatowy punkt widzenia. Taktujemy naszą pracę jako misję przekazu emocji zamkniętą w formie artyzmu. Nie da się nas jednoznacznie zaszufladkować. Chcemy przekazywać nasze myśli w sposób ciekawy, nielinearny, który spowodowałby u czytelnika eksplozję przemyśleń oraz zachęcił do własnych poszukiwań. Kompozycja naszych artykułów jest lekka, a jednocześnie precyzyjna i przejrzysta w  formie.

Nasze wartości

Zawsze aktualne informacje

Naszą wartością jest informowanie naszych czytelników o bieżących i aktualnych wydarzeniach. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą opierać swoje sądy na informacjach dostępnych na Serwisie.

Nietuzinkowe opinie

Nie staramy się narzucić swoich poglądów. My sprawiamy, że czytelnicy naszego serwisu sami wyrabiają swój pogląd na podstawie obiektywnych faktów.

Integrująca rozrywka

Dbamy o integrację naszych użytkowników. Dążymy, aby nasze treści miały również pozytywną dawkę humoru dobroczynnie oddziaływającą na czytelnika.