Ekologiczne świece na każdą kieszeń

Kocham życie w zgodzie z naturą, jestem weganką. Staram się żeby wszystko co mnie otacza było naturalne, ekologiczne. Jestem studentką, mieszkam w akademiku. Dzielę pokój z moja najlepszą przyjaciółką. Obie mamy takie same poglądy o ochronie środowiska, życia ekologiczne. Bardzo lubimy naturalny, prosty wystrój wnętrz. Nasz pokój w akademiku jest jasny i oświetlony z naturalnymi drewnianymi meblami.

Świece ekologiczne do pokoju w akademiku

tanie i ekologiczne świece sojoweObie z przyjaciółką lubimy żeby w pokoju był miły, przyjemny nastrój. Lubimy lampiony, świece i inne naturalne dekoracje i inne dodatki. Naszym faworytem w stwarzaniu nastroju i super klimatu są tanie i ekologiczne świece sojowe. To idealny produkt dla nas: jest naturalny, ekologiczny, zdrowy i tani. Świece sojowe są wykonane są z naturalnego wosku sojowego, są w 100% naturalne. Są bardziej wydajne niż zwykłe parafinowe świece. Ich wosk pali się dłużej, mają mniejszą temperaturę wypalania, wosk się wolniej topi i nie wytwarzają sadzy i dymu. Świece te wykorzystuje się również do masażu i aromaterapii. Zaskoczyło mnie to, że świece sojowe można kupić w przepięknych zapachach. Z przyjaciółką kupiłyśmy sobie świece o zapachu lawendy, kwiatów piwonii, jaśminu, frezji i magnolii. Zapachy w świecach sojowych są uzyskiwane za pomocą naturalnych, eterycznych olejków z roślin. Świece sojowe są przyjazne alergikom, co jest bardzo ważne bo niektórzy nasi  przyjaciele są uczuleni. Knoty w naszych świecach są wykonane z naturalnej bawełny.

Naturalne świece sojowe są bardzo zdrowe. W przeciwieństwie do parafinowych świec nie wytwarzają żadnych chemicznych substancji.  Wosk sojowy podczas spalania nie uwalnia  żadnych substancji rakotwórczych. Super  jest to, że ekologiczne świece są biodegradowalne.