Gdzie iść na sylwestra na dolnym śląsku?

Zbliżał się sylwester. W tym roku postanowiliśmy z żoną dobrze się zabawić tego dnia. Marzył nam się prawdziwy bal sylwestrowy. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie organizowana jest taka impreza. Chcieliśmy znaleźć imprezę biletową, ponieważ na tych ogólnodostępnych często są jakieś burdy i niezbyt ciekawe towarzystwo do zabawy.

Znalazłem salę na sylwestra na dolnym śląsku

sala na sylwester dolny śląskPoszukiwania odpowiedniego miejsca na sylwestrową zabawę rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: sala na sylwester dolny śląsk, i zacząłem przeglądać wyniki. Wybrałem kilka najlepszych moim zdaniem ofert i zawołałem żonę, żeby wybrała ze mną tą która najlepiej spełnia nasze oczekiwania. W końcu, po krótkim zastanowieniu zdecydowaliśmy się wybrać salę bankietową znajdującą się w znanej i popularnej restauracji na dolnym śląsku. Wiedzieliśmy, że w tym miejscu mają wieloletnie doświadczenie w organizacji takich imprez, a poza tym oferta imprezy sylwestrowej prezentowała się naprawdę imponująco. W trakcie imprezy przewidziane było pięć ciepłych dań oraz ciepły i zimny poczęstunek i przystawki na stole. O północy nie mogło zabraknąć pokazu sztucznych ogni i fajerwerek oraz lampki szampana i tortu dla wszystkich uczestników zabawy. Przewidziana była także zabawa przy muzyce na żywo, w przestronnej sali tanecznej znajdującej się obok sali jadalnej.

Zdecydowaliśmy się od razu zarezerwować dla nas bilety na tą imprezę sylwestrową. I jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry pomysł. Na tym sylwestrze bawiliśmy się naprawdę świetnie. Jedzenie było przepyszne, a orkiestra zagrzewała wszystkich do tańca i zabawy. Impreza trwała do samego rana, a my zostaliśmy do samego końca, bo aż żal było wcześniej wychodzić. A to wszystko w przystępnej, niskiej cenie.