Ile kosztuje wymiana szybki?

Gdy chodzi o „ósemkę”, to ciągle jest ona jednym z tych urządzeń Apple, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Zasługą jest zapewne fakt, że jest to jeden z tych modeli, które można wykorzystać, jako urządzenie do codziennego i biznesowego użytkowania.

Kto wymienia wyświetlacze w iPhone’ach?

wymiana szybki iphone 8 krakówNiestety, iPhone 8, jak i każde inne urządzenie jest wrażliwy na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Czasem wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, a czasem przypadkowe nadepnięcie lub zbyt duży nacisk, a wyświetlacz pęknie w kilku miejscach. W takiej sytuacji będziemy oczywiście musieli go wymienić, na szczęście w „ósemce” nie jest to droga usługa. Bowiem w wielu krakowskich serwisach wymiana szybki w tym modelu kosztuje od 250-300 złotych. To naprawdę niewiele, zważywszy, że taka sama usługa, w najnowszych iPhone’ach może kosztować nawet 800 złotych. Zatem jeśli potrzebna jest nam profesjonalna wymiana szybki iPhone 8 Kraków jest miastem, gdzie znajdziemy wiele serwisów, które świadczą tego rodzaju usługi. Wśród nich możemy znaleźć serwisy firmowe Apple, jak i punkty usługowe prywatnych osób, które wyspecjalizowały się w naprawach i wsparciu dla iPhone’ów. Warto zwrócić uwagę, że większość  dobrych serwisów, tak firmowych, jak prywatnych, wycenę usługi zrobi zupełnie gratis. To wcale nie jest bez znaczenia, albowiem niektóre punkty usługowe doliczają ją do ceny finalnej. Niby to tylko 20-30 złotych, ale nie dla każdego są to pieniądze, które tak po prostu odda.

Dobry serwis Apple musi zatrudniać wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, albowiem serwisowanie tych urządzeń nie jest najprostszym zajęciem. Nawet jeśli chodzi o tak zwyczajną, z pozoru, usługę, jak wymiana wyświetlacza, gdyż domorosły serwisant na pewno by sobie z tym nie poradził.