Jak dobrze dopasować stanik ?

Właściwie i dobrze dobrany stanik to podstawa garderoby każdej kobiety. Zapewni nam wtedy komfort przez cały dzień. Źle dobrany może powodować ból pleców, dyskomfort w noszeniu i ciągłe poprawianie. Szczególnie ważne dobranie bielizny jest przy dużych rozmiarach. Najlepiej zwrócić się o fachową pomoc do brafitterki. Brafitterka to ekspertka od dobierania biustonoszy.

Dopasowanie stanika przez ekspertkę

dopasowane staniki - duże rozmiaryMam duży biust, noszę staniki z miseczką o rozmiarze D. Będąc w sklepie dla, mnie istotne są dopasowane staniki – duże rozmiary. Muszę mieć dobrze dopasowaną bieliznę żeby się czuć dobrze i komfortowo. W jednym ze sklepów bieliźniarskich spotkałam brafitterkę. Ekspertka pomogła dobrać mi idealny stanik dla mnie, dopasowany do mojej sylwetki. Wybrała dla mnie usztywniany stanik z głębokimi miseczkami, który stabilnie podtrzymał mój biust. Miał odpowiednio skonstruowane fiszbiny, nieco wyższy mostek i szerokie ramiączka. Świetnie podtrzymał i uformował mój biust. Ekspertka powiedziała mi, że najlepsza bielizna dla pań o dużych rozmiarach to biustonosze typu bardotka, plunge i push-up. Korzystając z pomocy ekspertki kupiłam sobie jeszcze cztery inne staniki, innego typu i w różnych kolorach. Byłam bardzo zadowolona z udanych zakupów. Cieszyłam się bardzo, że spotkałam ekspertkę, która idealnie i profesjonalnie dobrała dla mnie bieliznę.  Poleciłam swoim przyjaciółkom kupno biustonoszy z pomocą ekspertki, naprawdę warto.

Według ekspertki stanik pełni kilka istotnych funkcji, dlatego ważne jest żeby był dobrze dobrany i dopasowany. Może wizualnie powiększyć lub zmniejszyć nasz biust, chroni a także koryguje naszą sylwetkę. W idealnym biustonoszu będziemy miały lepiej zarysowaną talię i biodra. Dobrze dobrany zapewni nam komfort.