kocyki minky

Kocyki minky dla dziecka koleżanki

Moja koleżanka niedawno urodziła dziecko. Jest to moja bardzo bliska koleżanka i razem z nią bardzo przeżywałam jej ciąże. Ja mam dwójkę dzieci i wiedziałam jaki ten moment życiowy jest ważny.

Kocyki minky są idealnie dla każdego maleństwa

kocyki minkyDlatego starałam się służyć jej radą na każdym kroku. Jednak wiem, że teraz gdy urodziła dopiero wszystko się zacznie. Koleżanka zaprosiła mnie bym ją odwiedziła i zobaczyła dziecko. Nie mogłam doczekać się gdy zobaczę maleństwo bo jestem bardzo ciekawa tego do kogo jest podobne. Na zdjęciach podobne jest jak dla mnie do koleżanki, ale ona twierdzi, że do jej męża. No cóż muszę zobaczyć na żywo. Przed tą wizytą muszę iść do sklepu dla dzieci i kupić coś ładnego. Myślałam nad tym żeby kupić pościel do łóżeczka dla niemowląt bo wiedziałam, że koleżanka kupiła tylko jedną taką pościel. Najlepiej żeby producent pościeli dziecięcej był z kraju. Ja po prostu wierzę w to, że producent pościeli dla niemowląt nie może być z zagranicy. Wiem, że cena za pościel dla dzieci jest wysoka. Jednak jest to moja bliska koleżanka i chyba mogę kupić dla jej dziecka nawet droższy prezent. Myślałam też o tym by kupić najlepszej jakości kocyki minky bo bardzo mi się podobają. Gdy moje dzieci były małe niestety nie było takich kocyków. Wtedy były po prostu zwykłe kocyki a te minky są przecież bardziej miękkie i dużo lepiej wyglądają. Zdecydowałam się ostatecznie na zakup pościeli. Zapakowałam ją bardzo ładnie i poszłam do koleżanki. Miałam też symboliczny mały bukiecik kwiatów dla dzielnej mamy. Wszyscy odwiedzający bowiem pamiętają o tym żeby kupić coś dla dziecka a nikt nie myśli żeby kupić coś mamie. W końcu to ona była bardzo dzielna podczas narodzin swojego maleństwa.

Koleżanka bardzo ucieszyła się gdy mnie zobaczyła. Ucieszyła się także z kwiatów. Muszę przyznać, że była zaskoczona gdy je dostała.