wypożyczalnia namiotów

Koleżanka poleciła mi pracę w wypożyczalni namiotów

Mam na imię Patrycja. Pracuje w sklepie na kasie. Chciałam zmienić pracę żeby lepiej zarabiać i mieć wolne weekendy. Koleżanka podpowiedziała mi żebym złożyła swoje dokumenty do wypożyczalni namiotów, która znajduje się u nas w okolicy.

Wypożyczalnia namiotów i dobra obsługa

wypożyczalnia namiotówWypożyczalnia namiotów obsługuje klientów tylko w tygodniu do godziny siedemnastej. Namioty są sprowadzane przez najlepszych producentów. Koleżanka kiedyś tam pracowała ale przeprowadziła się do innej miejscowości ale miło wspomina te czasu. Firma gwarantuje dobre warunki finansowe. Pracują w niej miłe i sympatyczne osoby. Wynajem namiotów cieszy się wśród klientów dużym zainteresowaniem. Do firmy przychodzą klienci indywidualni ale także klienci biznesowi. Postanowiłam podjechać ze swoimi dokumentami i sprawdzić czy teraz właściciel nie poszukuje pracownika. Okazało się, że jedna dziewczyna, która została zatrudniona za moją koleżankę jest w ciąży i planuje iść już na zwolnienie. Właściciel opowiedział mi na czym polega wynajem namiotów. Jakie dokładnie namioty ma na stanie i jak odbywa się cała procedura. Wynajem hal namiotowych nie zajmuje dużo czasu. Formalności, które wypełnia klient nie są długie. Dokumenty są łatwe i nie miałam żadnych problemów żeby je wypełnić. Wynajem namiotów weselnych jest nowością w wypożyczalni. Właściciel stwierdził, że wynajem namiotów weselnych to szansa dla firmy ponieważ coraz więcej osób decyduje się na organizowanie uroczystości w plenerze. Warunki finansowe, które właściciel mi zaoferował spodobały mi się. Postanowiłam spróbować swoich sił w nowej branży.

Wynajem namiotów nie jest skomplikowane. Trzeba tylko pilnować całej dokumentacji i zawsze skierować specjalistę, który zawiezie i rozłoży namiot. Klient nie ponosi za ta usługę dodatkowych kosztów.

Więcej o pracy na stronie www.turbonamioty.pl