krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem pojawiły się w naszej firmie

Od lat jestem przedstawicielem handlowym. Moim zadaniem jest zaprezentowanie usług mojej firmy z jak najlepszej strony. Mam zazwyczaj pełne ręce roboty. Mój system pracy nie jest dla mnie korzystny. Czasami brakuje mi czasu na przygotowanie odpowiedniego posiłku.

Krówki z nadrukiem na poprawę dnia

krówki z nadrukiemPewnego dnia podczas przerwy zauważyłem, że w naszej kuchni pojawiły się krówki z nadrukiem. Od czasu do czasu zdarzają się u nas miłe niespodzianki. Taki słodki akcent na rozpoczęcie dnia od razu poprawił mi humor. Uważałem, że warto częstować takimi łakociami naszych klientów. Jest to wspaniały rodzaj reklamy. Osobiście uważam, że tamten dzień był dla mnie o wiele lepszy. Krówki z logo naszej korporacji były pozytywną rzeczą jaka mnie spotkała. Cukier w organizmie dodaje dodatkowej dawki energii. Dzięki temu zyskałem kilku nowych klientów. Zawsze po południu miewam największy kryzys co uniemożliwia mi racjonalnego podejmowania decyzji. Wszyscy pozostali pracownicy bardzo się ucieszyli. Te cukierki były wyjątkowo smaczne i zawierały kruchą otoczkę delikatnego nadzienia. Już po godzinie wszystkie zostały zjedzone. Nasz szef powiedział nam, że to pewnego rodzaju eksperyment. Następnie dostaliśmy specjalne ankiety do wypełnienia. Musieliśmy określić, czy krówki reklamowe są dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi naszego klienta.

Z wielką radością mogłem stwierdzić, że to byłby doskonały pomysł. Każdy z nas chciałby poczęstować się czymś takim będąc u kogoś w firmie. Dowiedziałem się, że wkrótce zostanie to u nas wprowadzone na stałe. Ta decyzja była wyjątkowo korzystna dla nas wszystkich. Ankieta wskazała jednoznacznie na podjętą decyzję.