Meble do aptek od producenta

Na terenie naszego miasta w ostatnim czasie powstało dość sporo aptek, gdyż liczba osób, które potrzebują leków zdecydowanie mocno się zwiększyła. Po rozmowie z jednym z właścicieli aptek dowiedzieliśmy się, ze jednym z  najtrudniejszych asortymentów do uzupełnienia nie są w cale leki, tylko meble apteczne, które maja konkretny wzór i model i tylko takie mogą być stosowane w aptekach.

Dobre meble w aptekach

meble apteczne producentW samych aptekach bardzo rygorystycznie podchodzi się do jakości mebli jakie muszą być w środku, gdzie przetrzymywane będą leki. Każda z szafek musi być zamykana na klucz, żadna nie może pozostawiać na widoku pewnych mocnych leków. Dodatkowo meble robione są ze specjalnego drewna, które nie może być niczym impregnowane, aby leki nie wchodziły z nimi w reakcję. Dlatego też, każda nowa apteka szuka gdzie tu są meble apteczne producent sprawdzone już na rynku. Zawsze lepiej się opłaca brać meble prosto od producenta, gdyż jest to spora oszczędność pieniędzy, ze względu na brak marży jaką daje pośrednik. Dlatego też, tak wiele nowych aptek otwieranych ma te same meble, gdyż osoby z branży znają się i podpowiadają sobie gdzie tu kupić najlepsze, a przy tym najtańsze meble do swoich aptek. Co więcej takie meble, mają spory okres gwarancyjny, gdyż sięga on aż siedmiu lat co jest rzadko spotykane w tej branży, lecz mamy wtedy pewność, że meble będą spełniać wszystkie jakościowo normy i w razie kontroli, nie dostaniemy żadnego mandatu.

Mamy nadzieję, że wszystkie nowo otwarte apteki zakupiły najlepszej jakości meble do swoich aptek, aby ich leki były bezpieczne i nie traciły na jakości. Warto również dodać, ze często meble mogą być tez wypożyczane do aptek, szczególnie dla tych przedsiębiorców co nie mogą sobie pozwolić na zakup całego asortymentu.