Montaż hal stalowych na magazyn

 

 Do założenia własnego biznesu potrzebny był mi duży magazyn. Musiałam gdzieś przetrzymywać towar jaki sprowadzę z innych krajów. Jednak jak przeglądałam oferty na wynajem takich dużych powierzchni to ceny były kosmiczne. Jakbym miała coś samodzielnie wybudować to przy takiej powierzchni jaka była mi potrzebna to i tak zapłaciłabym bardzo dużo.

Hale stalowe i przechowywanie towaru

montaż hal stalowych przez producentaSzukałam jakiegoś rozwiązania, które będzie w rozsądnej cenie, a przy tym nie będę czekała nie wiadomo ile na postawienie budynku. Wtedy przyszło mi do głowy, że montaż hal stalowych przez producenta może okazać się najlepszym wyjściem z tej sytuacji. Hala stalowa w zupełności mnie satysfakcjonowała. Mogła mieć różne wysokości, do środka będą pasowały każde standardowe regały magazynowe wysokiego składowania. Sprawdziłam ceny i ofertę dobrych producentów. Okazało się że za wybudowanie nowej hali stalowej zapłacę mniej niż jakbym miała wynajmować jakiś budynek przez jakiś czas. Co prawda muszę starać się na pozwolenie o budowę, jednak to nie przedłuży znacząco transakcji. Postawię swoją halę na działce na której znajduje się już moje biuro i zarazem siedziba firmy. Wybrałam halę stalową nie za wysoką, żeby dobrze się z niej korzystało i nie trzeba było wchodzić na drabiny nie wiadomo jakieś wysokości, żeby ściągnąć coś z najwyższej półki. Do tego też przejścia między regałami muszą być szerokie, żeby dało się tam przejechać dwoma wózkami widłowymi obok siebie. Hala powinna mieć też szerokie wejście, by łatwo było zładować towar.

Z pewnością fakt iż zdecydowałam się na montaż hal stalowych był bardzo korzystny dla mojego biznesu. Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy,a tak mam halę magazynową na własność. Jest bardzo duża i wygodna w użytkowaniu.