Na szkoleniu bhp wiele się dowiedziałem

 

Zatrudniłem się w dużej firmie telemarketingowej. Pracy szukałem na wakacje, ale jak mi się spodoba to na pewno zostanę dłużej. Kiedy przyszedłem do pracy pierwszego dnia to od razu dostałem informację, że muszę najpierw odbyć niezbędne szkolenie.

Na wstępnym szkoleniu bhp było dużo osób

szkolenie wstępne bhp warszawaZostałem skierowany na szkolenie wstępne bhp warszawa, gdzie wraz ze mną poszło kilkunastu innych pracowników. Nie wiedziałem, że w takiej firmie odbywa się także szkolenia, ale wszystko mi dokładnie wyjaśniono. Po tym wiedziałem jak zachować się w poszczególnych sytuacjach. Dowiedziałem się nawet jak zachować się jak ktoś ma padaczkę co było dla mnie na prawdę interesujące. W firmie pracują różni ludzie i trzeba być gotowym na każdą sytuację. Wiemy jak zachować się podczas ewentualnego pożaru i przyznam, że to szkolenie wstępne bhp warszawa to świetna sprawa. Człowiek, który prowadził z nami szkolenie posiada ogromną wiedzę i bardzo mi tym imponował. On to na pewno zawsze wie jak się zachować w danych sytuacjach i nic nie stawi dla niego problemu. Szkolenie trwało kilka godzin i dowiedzieliśmy się na nim wszystkiego. Kiedyś to nawet nie wiedziałem jak korzystać z gaśnicy a teraz? Wszystko potrafię. Jak w firmie będzie jakieś zdarzenie to na pewno będę wiedział jak zareagować. Na szkoleniu wszystkim bardzo się podobało i jak na koniec pisaliśmy test to wszyscy go napisali bez żadnego problemu. W domu mamie od razu się wszystkim pochwaliłem i była ze mnie bardzo dumna. Ja z siebie zresztą też.

Praca w tej firmie mi się bardzo podoba. Pracuję tutaj już siedem miesięcy i radzę sobie całkiem nieźle. Prowizja, którą otrzymuję jest bardzo wysoka i dzięki temu mogę się samodzielnie utrzymać. To moja pierwsza praca w życiu i świetnie trafiłem.

Więcej na admir.com.pl