nadruki na płytach

Nadruki na płytach i mój własny program

Chciałem zawsze stworzyć coś innowacyjnego. To było dla mnie ważne. Już jako młody człowiek wiedziałem kim chcę zostać w przyszłości. Programowanie było moją wielką pasją. Również pracowałem nad czymś innowacyjnym.

Nadruki na płytach to nawet tania sprawa

nadruki na płytachMiałem zaufany zespół współpracowników i wiedzieliśmy co chcemy osiągnąć. Po ukończeniu ostatnich testów przyszedł czas na wdrożenie naszego małego dzieła na rynek informatyczny. Nasze pudełka cd już wyróżniały się pierwszego dnia. Sami opracowaliśmy grafikę. Takie szczegóły są bardzo ważne ponieważ nasz zespół chciał zrobić coś zupełnie swojego. Nie było innego wyjścia. Nadruki na płytach  okazał się bardzo tanią sprawę. Chcieliśmy aby wszystko wyszło w odpowiednim czasie. Nie zależało nam aż tak bardzo na pośpiechu, ponieważ przez to mogłoby dojść do jakiś dziwnych pomyłek. Tam nie było na to miejsca. Również w tym samym czasie wykonywaliśmy nadruk na cd. Nasza praca miała być dla wszystkich dostępna. Na swojej drodze spotkaliśmy wiele sceptycznie nastawionych osób. Jednak szansa na jakiś większy sukces była w pobliżu. Najważniejsze to robić swoje i się nie załamywać. Każdy miał prawo do krytyki. Ostatecznie nadruki na dvd wyszły w przeciągu miesiąca i były dobrej jakości. Taki mały element od razu poprawiał wizualną stronę wszystkiego. Ja wiedziałem, że grafika autorska ma większe szanse. Tłoczenie płyt zostało przez nas powierzone prawdziwym profesjonalistom.

Nikt inny nie mógłby się podjąć tego zadania. Nam zależało na najwyższej jakości. Nie było mowy o jakiś dziwnych fabrycznych usterkach. Próby testów zawsze przebiegały pomyślnie i były przeprowadzane wiele razy.