noclegi pakość

Noclegi w Pakości

Jako że mój wiek już nie jest zapisywany małą liczbą stwierdziłem, że czas najwyższy na wybudowanie domu. Wiadomo, że budowa domu to nie jest taka łatwa i co ważniejsze tania sprawa. Bez kredytu budowa w dzisiejszych czasach to niemalże sprawa niemożliwa, szczególnie gdzieś, gdzie ziemie są relatywnie drogie.

Noclegi Pakość przy budowie mojego domu

noclegi pakośćJa postanowiłem, że wybuduję się gdzieś w małym miasteczku. Postanowiłem jednocześnie, że dom będę stawiał z części modułowych, co pozwoli na oszczędność czasu (z pół roku do nawet dwóch tygodni!) Czemu tak bym chciał, ponieważ uważam, że skoro mogę wydać trochę więcej na mój dom, a nie będę musiał płacić za wynajem, bo do stanu surowego zamkniętego spokojnie się wprowadzę to czemu by tak nie zrobić. Długo szukałem też miejsca na budowę. Padło na Pakość, miasteczko położone 13 km od Inowrocławia. Co było największymi atutami? Po pierwsze to, że ziemie były dość tanie, po drugie, miasteczko jest bardzo urokliwe i położone nad jeziorem i po trzecie dopóki się nie wybuduję mam do dyspozycji bardzo tanie noclegi Pakość. Tyle ile płacę za nocleg w Pakości nie zapłaciłbym nigdzie indziej. Wiadomo, że to są już tylko pojedyncze złotówki oszczędzane co dnia. Jednak przez cały miesiąc trochę się ich odłoży, a później te pieniądze będzie się przeliczać na worek tynku, albo coś w tym stylu. Dlatego właśnie oszczędzam.

Co z tego, że teraz jest wiosna, ciepło, jak za kilka miesięcy znów wróci zima. Do tego czasu muszę być przygotowany, mieć ocieplony dom, zrobione ogrzewanie szczelne okna itd. Dzięki temu, że zdecydowałem się na dom modułowy jestem w stanie zrealizować moje założenia, ponieważ sama budowa trwać będzie dużo mniej.