Potrzebowałam dostać się do serwisu Apple

Przez przypadek nacisnęłam coś w swoim laptopie i chyba wykasowałam z niego wszystkie dane. Trochę się przestraszyłam, ponieważ był do laptop służbowy, na którym trzymałam wiele ważnych informacji. Miałam nadzieję, że uda się coś z tym zdziałać. Wolałam jednak samodzielnie już nic nie klikać. Wobec tego zdecydowałam się oddać urządzenie do renomowanego serwisu.

Gdzie na Mokotowie znajdę serwis Apple?

serwis apple mokotówPosiadałam laptopa firmy Apple, dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć serwis właśnie tego producenta. Wiedziałam, że dzięki temu będę mogła liczyć na naprawdę fachową i szybką pomoc. Na szczęście znalezienie odpowiedniego miejsca nie okazało się niczym trudnym. Bez problemu znalazłam blisko swojego miejsca zamieszkania serwis Apple Mokotów to dzielnica, gdzie znajdowała się siedziba tego serwisu. Wiele osób, które posiadało taki sam sprzęt jak mój, poleciło mi to miejsce. Przede wszystkim dlatego, że w tym serwisie pracowali naprawdę najlepsi fachowcy od wszelkich urządzeń firmy Apple, w tym laptopów, telefonów komórkowych, a także notebooków i ipad’ów. Posiadali oni naprawdę szybkie terminy realizacji wszelkich napraw i wymiany części, a przy tym ich ceny były bardzo niskie, atrakcyjne. Zachęcona takimi pozytywnymi komentarzami od razu zdecydowałam się oddać tam swój laptop do naprawy. Całe szczęście okazało się, że usterka jest drobna i można ją szybko naprawić.

W ciągu zaledwie dwóch godzin serwisantowi udało się przywrócić utracone przeze mnie dane. Nawet za tak ekspresową naprawę nie musiałam zapłacić zbyt dużej kwoty, co bardzo mnie ucieszyło. Teraz już wiem, że jeśli kiedykolwiek coś będzie się działo z moim laptopem, warto natychmiast się tutaj udać. To naprawdę doświadczony i rekomendowany serwis, w którym specjaliści znają się na tym co robią.