Potrzebowałem złącza rozetowego do rusztowania

Prowadzę własną firmę budowlaną. Trafiają mi się różne zlecenia i z szacunku osób, które mi zaufały, staram się nie odrzucać żadnych zleceń. W związku z tym muszę posiadać na wyposażeniu mojej firmy sprzęt, który przyda mi się nawet przy najbardziej nietypowych zleceniach. Posiadam między innymi rusztowanie. Musiałem ostatnio dokupić do niego pewną część.

Kupno solidnego złącza rozetowego do rusztowania

złącze rozetowePo zakup tej części udałem się do renomowanej hurtowni budowlanej. Od razu po przyjściu na miejsce powiedziałem sprzedawczyni czego potrzebuję, a ona zaprowadziła mnie na odpowiedni dział i poleciła wysokojakościowy sprzęt. Było to solidne złącze rozetowe pochodzące od znanego i cenionego producenta, który oferował swoje produkty w bardzo niskich, przystępnych cenach i w dodatku dawał na nie ponad trzyletnią gwarancję. Wybrane przeze mnie złącze umożliwiało tworzenie kolejnych węzłów konstrukcyjnych na rusztowaniach modułowych. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że idealnie nada się ono do montażu dodatkowych wsporników lub rygli. Jest ono zgodne z systemami różnych firm produkujących rusztowania. Wybrane przeze mnie złącze było dodatkowo bardzo tanie, co niezwykle mnie ucieszyło. Zdecydowałem się zakupić od razu kilka na zapas i muszę przyznać, że nie pożałowałem swojej decyzji. To był naprawdę bardzo dobry wybór.

Polecone przez sprzedawczynię i zakupione przeze mnie złącze wykonane było ze stali ocynkowej, która była trwałym i solidnym materiałem, w dodatku odpornym na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Nawet pomimo dużej eksploatacji po wielu tygodniach nie było na nim widać nawet drobnych śladów zużycia. Polecam tego typu złącza rozetowe wszystkim kolegom z branży, którzy potrzebują tego typu produktu w swojej pracy.