wypożyczalnia samochodów dostawczych

Praca w wypożyczalni samochodów dostawczych

Pracuję w firmie, gdzie główne zajęcie jakie wykonujemy to wynajem samochodów dostawczych. We Wrocławiu jest dużo tego typu firm jednak ja zdecydowałam się na tę, ponieważ pracuje w niej mój mąż.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych we Wrocławiu

wypożyczalnia samochodów dostawczychWspólnie jeździmy do pracy i w ten sposób zaoszczędzamy miesięcznie nawet pół pensji. Nasza wypożyczalnia busów może pochwalić się naprawdę wysoką oceną i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy znają się na rzeczy. Nasza firma szczyci się również tym, że zatrudnia również kobiety, czego nie robi żadna inna firma w naszym mieście, gdyż stawiamy na innowacyjność. Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Wrocław cieszy się ogromną popularnością, i pomagamy w większości przeprowadzek w naszym mieście, z czego jesteśmy ogromnie dumni, mimo tego , że jestem kobietą nigdy nie poczułam żadnej niechęci ze strony mężczyzn nawet gdy osobiście pomagałam w przeprowadzce. Podobnie z wynajem samochodów w naszym mieście. Gdy ktoś chce wynająć jakiś samochód najpierw wszyscy dzwonią do nas a , gdy już nie mamy wolnych samochodów albo wszyscy pracownicy są w terenie to przesyłamy ich do innych zaprzyjaźnionych firm. Biznes się rozwija a my wraz z mężem i szefem jesteśmy ciągle w podróży. Czasami mamy takie zadanie aby jechać do innego miasta lub nawet za granicę i podpatrzeć jakie są nowości, jesteśmy obecni również na wszystkich targach samochodowych i orientujemy się w nowinkach. Niedługo dostanę awans i będę zarządzać sama firmą gdyż mąż z szefem , którzy de facto są przyjaciółmi wyjeżdżają za granicę tam rozkręcić interes. Mamy takie plany i marzenia aby nasza firma była międzynarodowa i spełniania oczekiwania klientów zza granicy , i abyśmy mogli dać pracę wielu innym ludziom w naszej firmie.

Myślę, że to jest najważniejsze, aby umieć się dzielić swoim szczęściem z innymi ludźmi, którzy są w potrzebie. Oni chętnie popracowaliby w tej firmie. Takie jest moje zdanie.