Reklamowy magnes

Jestem szefem niedużej, aczkolwiek prężnie funkcjonującej firmy. Zatrudniam, póki co dwóch pracowników. Ciągle myślę o tym co mógłbym poprawić, by moja firma rozwijała się lepiej i szybciej. Ostatnio rozmawiałem z kolegą pracującym w branży reklamowej, który doradził mi produkcję gadżetów firmowych. Na oku miałem zlecenie wyprodukowania magnesów z logotypem mojego przedsiębiorstwa.

Kupno firmowych magnesów reklamowych

magnesy reklamoweJestem typem osoby, która jeśli już coś robi, to robi to na sto procent. Tak samo jest w przypadku mojej firmy – poświęciłem się jej w stu procentach. Nieustannie myślę o tym co mógłbym poprawić, by przyspieszyć jej rozwój i by poprawić jej rozpoznawalność. Ostatnio rozmawiałem ze swoim bardzo dobrym kolegą, który pracuje w szeroko pojętej reklamie i marketingu. Po naszej rozmowie wyciągnąłem wiele ciekawych wniosków. Otrzymałem również od niego bardzo ciekawą radę. Polecił mi bowiem zainwestowanie pewnej puli pieniędzy w wyprodukowanie firmowych gadżetów reklamowych. Do jego rady podszedłem ochoczo. Usiadłem więc przed komputerem, a moją uwagę skradły magnesy reklamowe. Stwierdziłem, że dorzucając po takim magnesie do paczki, którą wysyłam klientowi, ten na dłużej pamiętałby o mojej firmie, umieszczając taki magnes na przykład na swojej lodówce. Nie myśląc dłużej, złożyłem spore zamówienie na takowe reklamowe magnesy, rzecz jasna z logotypem swojej firmy.

Kiedy otrzymałem zamówienie z magnesami reklamowymi, byłem niezwykle podekscytowany. Czułem, że rozpoczynam nowy rozdział w istnieniu swojej firmy, że od tego momentu może być tylko lepiej. Postanowiłem inwestować więcej w wypromowanie swojej firmy i sprawienie, by była ona zapamiętywana przez moich klientów. Był to jeden z moich głównych celów na ten moment istnienia firmy.