Skuteczność trenera personalnego

Ostatnio podczas firmowego spotkania integracyjnego zastanawialiśmy się wspólnie z kolegami nad efektywnością różnych aktywności fizycznych. Będąc samymi grupą respondentów, dane wykorzystaliśmy do budowy algorytmu. Wynik, który otrzymaliśmy zaskoczył niejednego z nas. Dotychczas wyśmiewana i nieco nieznana wszystkim opcja okazała się najskuteczniejsza.

Treningi personalne to najskuteczniejsza forma aktywności fizycznej

skuteczne treningi personalne w PoznaniuWśród badanych przez nas grup obszarów znalazły się takie sporty jak piłka nożna, koszykówka, fitness, crossfit, czy też tenis stołowy. Najpopularniejsze rzecz jasna były wyjścia na piłkę nożną. Niestety, zazwyczaj o rywalizacji nie było mowy, ponieważ całość działa się w duchu towarzyskim. Żeby tego było mało, takowe wyjście dopełnialiśmy wizytą w pubie – oglądaliśmy wspólnie mecz, popijając piwo i zagryzając orzeszki ziemne, które grzeszą kalorycznością. Po jakimś czasie, doszliśmy do wniosku, że stosunkowo popularne wśród nas są skuteczne treningi personalne w Poznaniu. Dlaczego skuteczne? Ano dlatego, że po takowych każdy z nas przechwalał się swoją formą i zrzuconymi kilogramami. Obecność podczas ćwiczeń trenera personalnego, który potrafi odpowiednio zmotywować, jego wsparcie i rady zdecydowanie dobrze posłużyły każdemu z nas. Dlatego też, zbiorowo uznaliśmy, że jest to zdecydowanie najlepsza forma aktywności fizycznej, spośród wszystkich, które kiedyś wszyscy podjęliśmy.

Treningi personalne są w Polsce coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze. Jest to nowa forma aktywności fizycznej, podczas której czujemy się bezpiecznie pod skrzydłami swojego jakby nie było mentora. Mamy jednocześnie pewność, że nie złapiemy żadnej kontuzji, która jest przecież nieunikniona podczas chociażby towarzyskich meczów piłki nożnej.