Staniki dla matek karmiących bywają problematyczne

Stanik dla matek karmiących ma wiele funkcji, główną z nich jest ułatwienie karmienia dziecka w taki sposób, aby przebiegało to łatwo i bezproblemowo. Wpływa na to wiele aspektów, ale nie zdawałam sobie sprawy jak ważną funkcją stanika jego ciche odpinanie.

Dobre staniki dla matek karmiących to potrzebne na rynku produkty

stanik dla matek karmiącychMój syn urodził się szczególnie nadwrażliwy. Miał niesamowicie wrażliwy zmysł słuchu. Słyszał ciche pochrapywania swojego taty, którego byłam zmuszona wysłać spać na wyższe piętro, bo jego nocne westchnięcia budziły nasze dziecko. Zasypiał często, ale zawsze na krótką chwilę. Nie potrafił przespać dłużej niż godzinę. Wybudzał go szum aut, szczeknięcie psa z sąsiedniego bloku i postawienie kubka na blacie. Jedynym momentem, który koił chwilowo jego zmysły i pozwolił mu zasnąć był moment karmienia. Po nakarmieniu szybko mrużył oczy i zasypiał zmęczony. Nadal jednak musiałam uważać na to co robię, bo najmniejsze szurnięcie mogło go wybudzić z tego błogiego stanu. Jednak we frustrację doprowadzał głównie go jeden dźwięk. Głośne strzyknięcie zapinanego stanika. Stanik zapinał się rzeczywiście głośno, a wyczulony syn natychmiast unosił powieki i zaczynał płakać. Byłam przerażona i szybko zmieniłam stanik na bardziej luksusowy, który był dopracowany w każdym szczególe. Nie byłam świadoma tego, że stanik kobiety karmiącej musi być dopracowany w każdym szczególe i nie wiedziałam, że pełni tak ważną rolę w życiu matki. Stanik dla matek karmiących musi być wygodny, cichy i prosty w użyciu. Na szczęście producenci biorą pod uwagę każdy aspekt i wszystkie oczekiwania swoich wymagających klientek. Dobrze wykonany stanik dla matek karmiących jest teraz produktem coraz częściej spotykanym i to cieszy.

Od teraz kupuję staniki od sprawdzonych producentów, bo wiem jak ważne jest by był profesjonalnie przygotowany i dopasowany. Nie rozumiem jak wcześniej mogłam nie przykładać wagi do zakupu staników.