Ubranka szyte na zamówienie

Coraz częściej przecie ubrań dla naszych dzieci zlecamy firmą, które się tym zajmują. Są to osoby, specjalizujący się w różnego rodzaju robótkach hand made. Coraz częściej właśnie osoby prywatne wystawiają swoje produkty na sprzedaż np. w mediach społecznościowych. Do takich należą ubrania, poduszki, kocyki dla dzieci, zabawki i wiele innych artykułów.

Bawełna odpowiednia dla dzieci

dzianina bawełniana dla dzieciOczywiście najlepsza dzianina bawełniana dla dzieci musi być dobrego gatunku. Tylko taka być odpowiednia do skóry najmłodszych dzieci. Osoby, które szyją w domu ubranka na zamówienie na pewno właśnie z takich materiałów wysokogatunkowych korzystają. Tylko zadowoleni klienci wrócą po kolejne ubrania dla swoich dzieci. Dla dziewczynek zazwyczaj zamawiamy ubranka w kolorze różowym ich z dodatkami typowo dziewczęcymi. Do takich należą laleczki, jednorożce, kwiatki i gwiazdy. Chłopcom zazwyczaj zamawiamy ciuchy traktorami, superbohaterami, autkami i tym podobne. Zawsze są to ubrania zielone, niebieskie, granatowe lub czerwone. Na zamówienie zazwyczaj kupujemy dresy z bluzą, sukienki, spodnie i koszulki. Bardzo często ubrania, które zamawiamy są droższe od takich gotowych i dostępnych w sklepach z odzieżą dziecięcą. Jednakże mamy pewność, że takie ubranko będzie unikalne i co drugie dziecko nie będzie chodziło w takim samym.

Ubrania dla dzieci muszą być wykonane z prawdziwej bawełnę. Wszystkie inne sztuczne materiały nie nadają się do kontaktu ze skórą dziecka. Szczególnie jeśli chodzi o noworodki niemowlaki. Ponadto dzianinę bawełnianą możemy prać w 40° i prasować w temperaturze 110°. Wszelkiego rodzaju sztuczne materiały typu poliester nie nadają się do prasowania, które jest bardzo ważne w pierwszych miesiącach życia dzieci. Prasując zabijamy większość bakterii.