Wartościowy sok z Noni

 

Coraz więcej osób dba o zdrowy tryb życia, który obejmuje nie tylko aktywność fizyczną, ale również właściwie zbilansowaną dietę. Sklepy ze zdrową i ekologiczną żywnością cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób w różnym wieku.

Jakie jest działanie soku z Noni?

sok noni w sklepie onlineChyba każdy z nas słyszał o soku z buraka, z kapusty kiszonej, z rokitnika czy z czarnego bzu. Bez wątpienia są one bardzo zdrowe i zawierają mnóstwo witamin. Jednak nie posiadają one działania antyrakowago, które jest przypisywane morwie indyjskiej, a konkretniej pozyskiwanemu z niej sokowi. Posiada on mnóstwo cennych właściwości, które już wieki temu docenili mieszkańcy Polinezji, z której on pochodzi. Najlepiej sok Noni w sklepie online ze zdrową żywnością kupować, ponieważ będziemy mieli gwarancję, że otrzymujemy oryginalny produkt. Morwa indyjska pochodzi z Polinezji, ale obecnie jest także uprawiana w Ameryce, środkowej Azji czy na Madagaskarze. Pozyskiwany z niej sok wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, wzmacniające czy antyrakowe. To ostatnie jest szczególnie ważne dla pacjentów onkologicznych, którzy często uznają go za naturalny lek na raka. Na pewno spożywając go zgodnie z zaleceniami nie wyrządzimy sobie krzywdy, a jedynie możemy na tym zyskać, ponieważ sok silnie wzmacnia organizm, a szczególnie odporność dzięki dużej zawartości witaminy C. Niektóre badania naukowe dowodzą, że sok Noni posiada aktywne substancje, które mogą hamować namnażanie komórek rakowych, a nawet je likwidować.

Jeżeli chodzi o dawkowanie, to przeważnie są to niewielkie ilości, czyli kilka – kilkanaście mililitrów dziennie, które gwarantują nam skuteczne oddziaływanie na organizm. Jest to produkt całkowicie naturalny z dużą ilością antyoksydantów, zatem trzeba go szybko spożyć po otwarciu.