busy z belgii do polski

Wycieczka przez całą Europę i busy z Belgii do Polski

Z moim mężem i naszym trzyletnim synkiem wybraliśmy się na wycieczkę po europie. Doszliśmy do wniosku , że lepiej będzie jeśli zaczniemy z Niemiec bo tam mają lepsze warunki na podróżowanie z dzieckiem.

Busy z Belgii do Polski jeżdżą cały czas

busy z belgii do polskiBusy do Niemiec jeżdżą w miarę regularnie więc nie było problemu. Rozpoczęliśmy od Berlina i poruszaliśmy się w dół przez Hamburg i do Austrii. Gdy odwiedziliśmy piękne Alpy , zmieniliśmy najpierw trasę na północ i po objechaniu Hiszpanii , Włoch i Wielkiej Brytanii udaliśmy się do Francji. Później przyjechaliśmy do Disneylandu i nasz synek mógł ujrzeć na oczy prawdziwe postacie z bajek z telewizji. Wszystko było idealnie a nasze wakacje marzeń przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Na koniec udaliśmy się do Belgii ,bo stamtąd jest bardzo dobre połączenie a busy z Belgii do Polski jeżdżą cały czas. Jednak my zawsze mieliśmy pecha gdyż opona się w busie zepsuła i musieliśmy się w Niemczech przesiąść jednak linii jest dużo i w końcu sami nie mogliśmy się zdecydować czym wrócić. Zdecydowaliśmy się na busy z Niemiec do polski a konkretnie do województwa pomorskiego gdyż chcieliśmy na koniec odwiedzić nasze ukochane polskie morze. Gdy wróciliśmy do domu byliśmy opaleni , i porządnie wypoczęci. Gdy przychodzili do nas znajomi to z przyjemnością pokazywaliśmy im pamiątki i zdjęcia zrobione we wszystkich miejscach. Myślę sobie,że taka wycieczka dobrze zrobiła całej naszej rodzinie, wspólne przeżycia scalają ludzi i pozwalają na wspólne wspomnienia i szczęśliwie spędzone chwile.

W przyszłości już planujemy kolejne podróże, chociaż z małym dzieckiem nie jest łatwo podróżować, bo wiadomo zawsze są jakieś niedogodności ale jednak warto się poświęcić i podróżować. Polecam wszystkim taką formę zwiedzania świata.