projektowanie ogrodów

Wystrój wnętrz i projektowanie ogrodu w pensjonacie

Z mężem jakiś czas temu wybraliśmy się na weekend nad morze. Mieszkamy w Lublinie i nad morze mamy jednak spory kawałek. Ale tak bardzo chcieliśmy pojechać, że zdecydowaliśmy się by pojechać. Zapakowaliśmy się do samochodu i pojechaliśmy.

Projektant ogrodów musi być doświadczony

projektowanie ogrodówPo drodze nad morze w internecie zarezerwowałam pokój w jednym bardzo uroczym pensjonacie. Z tego co widziałam na stronie internetowej aranżacja wnętrz w tym pensjonacie bardzo przypadł mi do gustu. Takie projektowanie wnętrz w pensjonacie nie jest na pewno łatwe. Myślę, że zrobił to projektant wnętrz bo wnętrze to nie było klasyczne. I nie wyglądało na takie, które mógł zaprojektować ktoś kto się na tym po prostu nie zna. Przed tym pensjonatem znajdował się też naprawdę bardzo duży ogród. Na pewno zakładanie ogrodów zostało także komuś zlecone. Ogród bowiem wyglądał naprawdę tak jak z obrazka. Byłoby to dla mnie niewiarygodne gdyby ktoś zrobił w taki sposób fachowe projektowanie ogrodów w Lublinie a nie skończyłby kierunku studiów w tym zakresie. No chyba, że w tym pensjonacie właściciele są tak uzdolnieni, że nie potrzebowali pomocy nikogo z zewnątrz podczas urządzania domu i ogrodu. Na miejscu okazało się, że syn właścicieli jest właśnie projektantem wnętrz i ten pensjonat to był jego pierwszy projekt. Naprawdę mi się bardzo wszystko spodobało bo było urządzone w starym stylu. Był to styl zainspirowany wczesnymi latami dwudziestymi ubiegłego wieku. Także wnętrza są naprawdę wyjątkowe. Zresztą właśnie ze względu na to wnętrze wybrałam właśnie ten pensjonat a nie żaden inny.

Dla mojego męża nie miało to praktycznie żadnego znaczenia. On nie zwraca za bardzo na takie sprawy uwagi. Dla niego najważniejsze jest to by w pensjonacie był telewizor, internet i żeby było ogólnie czysto. A wystrój się dla niego nie liczy.