oświetlenie biur

Jak zainspirowało mnie nowe oświetlenie biur w firmie kolegi

Muszę przyznać, że nie zdawałem sobie sprawy jak ważną rolę w prezentacji posiada oświetlenie. Byłem u mojego kolegi, który wymienił w swojej firmie wszystkie systemy. Najpierw pokazał mi jak wspaniale sprawdzają się oprawy uliczne led.

Oświetlenie biur w pięknym stylu

oświetlenie biurW zasadzie myślałem, że są one tylko na drogach, czy autostradach. Jednak jego oprawy uliczne led fantastycznie, a czasami aż fantazyjnie zmieniają klimat starych budynków. Zakupił piękne stylizowane na stare lampy systemy, które składają się na te oprawy uliczne led i wywołują niesamowity efekt. Później pokazał mi swoje nowe oświetlenie garaży i tutaj też doznałem estetycznego szoku. Nawet nie wiedziałem, że oświetlenie garaży jest aż tak ważne i to w jaki sposób są zamontowane. Faktycznie, postarał się o to, że oświetlenie garaży daje taki efekt. Cieszyło mnie to, że mogłem się od niego sporo nauczyć. Pokazał zaraz jak wygląda oświetlenie przemysłowe led, a tutaj już zupełnie przekonałem się do tego systemu. Fantastyczne oświetlenie przemysłowe led gwarantowało jasność jak za dnia w środku zimowej nocy. Oczywiście jego oświetlenie hal to było zwieńczenie. Fantastyczna sprawa, oglądałem te oświetlenie hal i zapragnąłem aby pojawiły się w mojej firmie. Widział jak się zachwycałem jego nowymi inwestycjami i postanowił zaprosić mnie na kawę do swojego biura. No i okazało się, że to nie wszystko co zrobił. Wymienił oświetlenie biur, które ze starych budynków, nudnych szarych pomieszczeń zrobiło nowoczesne centrum biznesowe. Oświetlenie biur wykonał w wspaniałym stylu i pomagał mu znany projektant wnętrz.

No takie oświetlenie biur to pokaz najwyższej klasy, który na pewno budził podziw u jego klientów. Mnie zainspirował do tego, abym się zabrał za swoją firmę. Już zacząłem szukać producentów.

Więcej na Mgled.pl