medycyna estetyczna

Zmiany w salonie a medycyna estetyczna

Nasz salon kosmetyczny jest bardzo malutki. Mamy tylko miejsce do malowania paznokci i jeden pokój zabiegowy. Wynajęcie lokalu sporo kosztuje, Bydgoszcz nie jest tania, niestety. Wysłałyśmy, że trzeba wprowadzić nowe funkcjonalności. Po naszej głowie chodziły różne pomysły.

Medycyna estetyczna jest bardzo popularna

medycyna estetycznaZdecydowałyśmy się, że botoks będzie dobrą opcją. Może za jakiś czas nam się zwróci i rozbudujemy salon, lub zmienimy lokalizację bliżej centrum. Co jak co, ale pomocna medycyna estetyczna wykonywana w Bydgoszczy jest bardzo popularna. Każdy zawsze chce poprawić coś w sobie, aby poczuć się lepiej. Sama korzystałam z różnych opcji poprawy wyglądu. Wydaje mi się, że to nic złego, tylko troszkę oszukujemy czas. Moja mama też do nas przychodzi. Jest stałą klientką, i cieszy się, bo w końcu dostała zniżkę na zabiegi. Jest to dość nowoczesna osoba, i nie boi się nowych rozwiązań. Pierwsza testuje jakieś nowości. Ma w sobie pełno wigoru, i sama mogłaby u nas pracować, bo nieraz wie więcej niż my. Dużo czasu spędza na portalach i czyta o innowacjach. Taka mama to skarb i pomocnik w jednym. Nasza prawa ręka salonowa. Wie nawet jak obsłużyć usg, i czasem nas wyręcza. Postanowiliśmy zatrudnić ją w recepcji, chętnie udziela informacji telefonicznych. Zapisuje wizyty, rozmawia z klientkami. Dzięki niej mamy spory ruch, bo każdy wpada nieraz, żeby przy okazji usługi porozmawiać z nią trochę.

Jest niezwykle ciepła i przyjacielska. Każdy ją lubi. W sprawach różnych kremów doradzi najlepiej. Wie, który używać w określonym wieku, i czego nie robić aby sobie zaszkodzić.