Babcia w prywatnym domu opieki

 

Ja od momentu gdy tylko skończyłam liceum wyjechałam do pracy za granicę. Rodzice bardzo chcieli żebym poszła na studia. Jednak ja wyjechałam bo mój ówczesny chłopak też wyjechał. W sumie to dostałam tam dobrą pracę. 

Dobrze zorganizowana opieka nad seniorami

opieka nad osobami starszymi w BydgoszczyKiedy tylko znałam już język dobrze zmieniłam pracę na jeszcze lepszą. Zarabiałam dobrze i dlatego też ściągnęłam do siebie rodziców, którzy na miejscu nie mieli zbyt dobrych prac. A tam zaczęli sobie świetnie radzić. Niestety w Bydgoszczy została moja babcia, która za nic na świecie nie chciała się przeprowadzić. Twierdziła, że zostanie u siebie już do końca swoich dni. I dobrze się czuje także nie potrzebuje opieki. Jednak ostatnio zaczęła czuć się gorzej. Nie radziła sobie z codziennymi czynnościami. Stwierdziliśmy, że trzeba coś z tym zrobić. Konieczna była jakaś opieka nad osobami starszymi w Bydgoszczy właśnie. Przyjechałam w tym celu z mamą do Bydgoszczy i postanowiłyśmy znaleźć jakieś takie miejsce przyjazne gdzie babcia by się czuła dobrze i gdzie miałaby dobrą opiekę. Okazało się, że w Bydgoszczy na szczęście jest taki prywatny ośrodek opieki nad osobami starszymi, i że babcia mogła by tam iść. Są tam pokoje dwuosobowe z łazienkami i jest tam naprawdę bardzo ładnie. Jest też zawsze lekarz i pielęgniarki. W ośrodku tym jest także dobierana dieta do tego na co choruje dana osoba. Babcia choruje na cukrzycę także musiałaby mieć taką specjalną dietę cukrzycową.

Babci bardzo się tam spodobało. I widziałam, że ucieszyła się już z tego powodu, że nie będzie musiała już gotować tylko będzie mogła więcej odpoczywać. Bo to jest jej teraz potrzebne. Ja też liczę na to, że gdy będzie miała wprowadzoną tą specjalną dietę to też poczuje się lepiej. Bo z cukrzycą też miała ostatnio sporo problemów.