blaty corian

Blaty corian w mieszkaniu

Praktycznie rok po ślubie postanowiliśmy kupić z mężem swoje mieszkanie. Myślę, że nawet gdybyśmy mieli możliwość zrobić to wcześniej to byśmy to zrobili. Bo po tym gdy już wzięliśmy ślub o niczym innym nie myśleliśmy jak tylko o tym żeby w końcu mieć swoje własne mieszkanie.

Blaty corian do kuchni

blaty corianPrzez lata mieszkaliśmy na wynajmowanych mieszkaniach i było z nimi naprawdę wiele problemów. Swojego mieszkania też jakoś mocno długo nie szukaliśmy. Mieliśmy po prostu dzielnicę w lublinie, w której koniecznie chcieliśmy zamieszkać. I gdy dowiedzieliśmy się, że właśnie tam jest mieszkanie do kupienia to od razu się tym zainteresowaliśmy. W mieszkaniu tym nie było żadnych mebli także musieliśmy urządzać wszystko od początku. Może to i dobrze bo mieszkanie było wtedy typowo nasze. W województwie lubelskim jest naprawdę dużo salonów meblowych. Jednak ostatecznie wszystkie meble kupiliśmy w zamościu bo tam nam się po prostu najbardziej podobały. Kupiliśmy tam najlepszej jakości blaty corian do kuchni. Kupiliśmy tam szafy wnękowe, które były na pewno w dużo lepszej cenie niż gdzieś indziej. Te szafy wnękowe oprócz tego, że były w dobrej cenie oczywiście też naprawdę ładnie wyglądały. Do pokoju wybraliśmy meble na wymiar bo zawsze o takich właśnie marzyliśmy. Takie meble co prawda są trochę droższe niż takie meble w salonie. Jednak jakość ich jest nieporównywalna. A przecież meble kupuje się na lata i mają wyglądać przez długi czas dobrze. Te meble zresztą były zrobione z najwyższej jakości materiałów. A salonach czasem nawet nie wiadomo jaki jest to dany materiał i ile on wytrzyma. Ja o swoje meble jestem całkowicie spokojna.

Gdy ktoś przychodzi do naszego mieszkania po raz pierwszy to zawsze pada pytanie gdzie kupiliśmy te meble. Jednak wyglądają one inaczej niż takie popularne z salonu.