Przyjmuję zlecenia na holowanie aut

Zostałam zatrudniona w firmie, która jest dostępna na rynku od kilku lat w naszym mieście. Miesiąc temu skończyłam studia i nie spodziewałam się, że tak szybko znajdę pracę. Warszawa to spore miasto i poziom bezrobocia jest na niskim poziomie.

Autoholowanie jest poszukiwane

autoholowanie Firma ma kilka siedzib w całym kraju. Auto pomoc to branża, która jest niezbędna i potrzebna. Wiele osób korzysta z pomocy naszej firmy. Autoholowanie jest poszukiwane przez wielu klientów, dlatego nasza firma stara się ogłaszać w różnych serwisach i gazetach. Numery muszą być dostępne i rzucać się w oczy żeby klienci mieli je zapisane w swoich telefonach. Pomoc drogowa wykonywana jest w naszej firmie w trakcie całej doby. Ja została zatrudniona na stanowisku rejestratorki. Osoby, które są zainteresowane holowaniem zgłaszają się do mnie a j przekuję te zlecenia do odpowiednich specjalistów. Holowanie nie jest drogą usługą a klienci naszym fachowcom mogą zapłacić kartą. W każdym samochodzie znajduje się terminal. Firma stara się być nowoczesna dlatego inwestuje w takie rozwiązania. Mechanika pojazdowa 24h to zakład z którym moja firma współpracuje od lat. Mechanika pojazdowa 24h jest doceniana przez naszych klientów po pierwsze warsztat jest otwarty całą dobę i awarie mogą być usuwane o każdej porze dnia i nocy a także w święta. Właściciel na początku mojej pracy zapewnił mi podstawowe szklenie wiem jak wykonywać swoją prace. Pracuję na nowoczesnym systemie. Jeżeli wymagane jest autoholowanie to mogę w łatwy sposób wprowadzić takie dane do systemu dzięki temu oszczędzam sporo czasu w pracy. Koleżanki mówiły, że dawny system był bardziej skomplikowany.

Auto pomoc to mój pierwszy pracodawca i cieszę się, że mogę zdobywać doświadczenie w tak dobrej firmie. Przez miesiąc już się sporo dowiedziałam i nauczyłam.

Zobacz też na www.auto-abc.pl