psi fryzjer

Jadę do Krakowa do psiego fryzjera

Zawsze chciałam mieć psa w domu ale mój mąż uznał, że skoro mamy dwa koty to zdecydowanie wystarczy. Mamy dom niedaleko Krakowa i wiedziałam, że to tylko kwestia czasu aż się zgodzi. Zawsze chciałam małego pieska i w końcu udało mi się namówić męża.

Psi fryzjer wykonał świetną robotę

psi fryzjerNasza kruszyna jest już z nami kilka miesięcy i jestem bardzo szczęśliwa. W przypadku tej rasy konieczne jest regularne strzyżenie psów, dlatego będzie mi potrzebny jakiś dobry fryzjer dla psów. Ja sama nie zdecyduję się, żeby to zrobić, ponieważ nie mam odpowiedniego doświadczenia. Taki wykwalifikowany fryzjer dla psa na pewno sprawi, że mój Maksiu będzie wyglądał uroczo. Pojechałam z nim do Krakowa, ponieważ sąsiadka powiedziała mi, że jest tam psi fryzjer, który za niewielkie pieniądze wykonuje świetną robotę. Umówiłam się uprzednio na wizytę i byłam bardzo ciekawa jak ten psi fryzjer zajmie się moim psem. To będzie pierwsza moja wizyta w takim miejscu, ale Maksiu jest bardzo spokojnym psem i jestem przekonana, że nie będzie się wierzgał. Kiedy weszłam do salonu to była jedna klientka, która czekała na strzyżenie psów, które czekały cierpliwie na swoją kolej. Zauważyłam od razu, że to nie jest pierwsza wizyta, ponieważ oba pieski były bardzo spokojne. Kiedy nadeszła nasza kolej to psi fryzjer bardzo profesjonalnie zajął się moim Maksiem. Był on bardzo spokojny a fryzjer dla psa mógł spokojnie wykonać swoją pracę. Po wszystkim mój piesek wyglądał tak pięknie, że aż zrobiłam mu zdjęcie. Przez ten czas trochę zarósł a teraz efekt jest powalający. Ten fryzjer dla psów jest naprawdę świetnym fachowcem.

Po powrocie z Krakowa od razu poszłam do sąsiadki, żeby jej podziękować za pomoc. Jak zobaczyła Maksia to była zachwycona jego nową fryzurą. Będę tam chodziła z psem regularnie.

Zobacz też Salon dla piesków z Krakowa, ul. Kacza 15