Czyszczenie wykładziny i plamy z jedzenia

 Wykładzina w pokoju dziennym nie była takim dobrym pomysłem jak sądziłam. Sądziłam, że będzie przyjemna w dotyku bardziej niż panele podłogowe. W dodatku wybrałam taką kolorową, więc pokój wyglądał bardzo korzystnie. Jednak utrzymanie wykładziny w czystości nie jest takie łatwe.

Czyszczenie wykładzin profesjonalnie wykonane

czyszczenie wykładzin WrocławPanele wystarczy zamieść i zmyć mopem. Wykładzinę można odkurzyć, jednak to nie wystarczy. W dodatku plam z jedzenia nie da się tak łatwo usunąć. Próbowałam szorować wykładzinę, miałam różne proszki do prania dywanów, jednak nic nie przynosiło spodziewanych rezultatów. Plamy były mniej widoczne, jednak nie znikały całkowicie. Nie dawałam sobie z nimi rady. Postanowiłam zamówić profesjonalne czyszczenie wykładzin Wrocław. To była ostatnia deska ratunku. Miałam nadzieję, ze jak fachowcy się tym zajmą to wszystkie plamy znikną. Ekipa przyjechała obładowana różnymi środkami czystości i jakimś odkurzaczem piorącym. Zabrali się szybko do pracy. Jednak spędzili nad tą wykładziną chyba z dwie godziny, mimo iż część rzeczy wyniosłam z pokoju. Jednak jak coś ma być dobrze i dokładnie wykonane to pewnie zajmuje sporo czasu. Jak skończyli to nie mogłam uwierzyć, ze tak wygląda moja wykładzina. Nie tylko wszystkie plamy z jedzenia i napojów zniknęły, ale cała wykładzina wyglądała jak nowa! Kolor był jakiś bardziej intensywny, czystszy. Całość prezentowała się doskonale. Nie spodziewałam się, że czyszczenie wykładzin będzie aż tak dobrze wykonane. Dałam nawet napiwek ekipie, że tak dobrze się spisała.

Już sądziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana całej wykładziny, ale jak się okazało nie było takiej konieczności. Przynajmniej przez jakiś czas będzie prezentować się nienagannie, a potem zawsze mogę znowu zamówić usługę czyszczenia wykładzin.