Idę do agencji pracy tymczasowej

 

Postanowiłam w tym roku wyjechać w celach zarobkowych. Interesowała mnie praca za granicą, gdzie można na prawdę dobrze zarobić. Dzięki temu będę miała pieniądze na swoje wydatki a trochę się już tego nazbierało. Muszę się za czymś rozejrzeć.

W agencji z pracą tymczasową znalazłam zatrudnienie

agencja pracy tymczasowej bydgoszczU nas jest agencja pracy tymczasowej bydgoszcz, gdzie mają oferty pracy za granicą. Uznałam, że bezpiecznie będzie tam pójść a nie szukać czegoś na własną rękę. Namówiłam nawet swoją przyjaciółkę, ażeby pojechała ze mną za granicę w celach zarobkowych i się zgodziła. Do agencji pracy udałyśmy się razem. Kiedy doszłyśmy na miejsce to agencja pracy tymczasowej bydgoszcz była już otwarta. Pracują tam od ósmej rano i wiedziałyśmy, że jest szansa, że wszystko uda się od ręki załatwić. Wyjaśniłyśmy, że interesuje nas praca tymczasowa za granicą i najbardziej to chciałybyśmy pracować w Niemczech. Nie jest to daleko a słyszałam, że zarobki są dobre. Kobieta, z którą rozmawiałyśmy pobrała nasze dane i zapytała o znajomość języka niemieckiego. Na szczęście obie potrafimy biegle mówić i z tym nie było problemu. To daje nam jeszcze większe szanse na dobrą pracę. Dostałyśmy kilka ofert. Jedna szczególnie mnie zainteresowała. Była to praca w domu opieki, gdzie trzeba zajmować się starszymi ludźmi. Zarobki nam odpowiadały i się zgłosiłyśmy. Odpowiedź mamy otrzymać w ciągu tygodnia i przyznam, że była zniecierpliwiona. Zależało mi na tej pracy. W środę agencja pracy tymczasowej bydgoszcz nam potwierdziła pracę.

Wyjechałyśmy razem i cała podróż upłynęła spokojnie. Na miejscu bardzo ciepło nas przyjęto o wskazano jakie obowiązki do nas należą. Praca mi się podoba i dobrze, że w taki sposób udało się ją załatwić. Zarobię w końcu konkretne pieniądze.