Dekoracje na weselny stół, które można wydrukować

Obecnie coraz więcej par młodych planujących samodzielnie przyjęcie ślubne stawia na nowoczesny design oraz minimalizm w wykorzystanych dekoracjach. Mowa tutaj w szczególności o elementach umieszczanych na stołach dla gości, gdzie musi przecież pozostać sporo miejsca na poczęstunek oraz napoje. Nic więc dziwnego, że tak wiele par decyduje się na ekspresowe i tanie rozwiązania w postaci drukowanych winietek i etykiet weselnych, a nawet gotowych zaproszeń. Okazuje się, że koszty związane ze ślubem wcale nie musza być tak wysokie, jakby się mogło wydawać. 

Kiedy warto postawić na drukowane winietki?

winietki na stół do drukuW niektórych sytuacjach drukowane winietki są wręcz koniecznością i jedynym wyjściem. Mowa tutaj szczególnie o przypadkach, gdy wesele jest organizowane spontanicznie i przyszła para młoda nie ma czasu, by czekać na dostawę zamówionych dekoracji. Winietki na stół do druku sprawdzą się również w momencie, gdy narzeczeni nie są zbyt zadowoleni z otrzymanych personalizowanych karteczek, które niejednokrotnie prezentują się zupełnie inaczej niż na zdjęciach przedstawianych w ofercie sprzedawcy. Kolejny przykład to nagła zmiana stylu planowanego wesela, aby zmniejszyć koszty wprowadzonych zmian i by zyskać na czasie, dobrze postawić na karteczki do własnego wydruku. Takie rozwiązanie wcale nie musi różnić się jakością od zamawianych winietek tworzonych przez projektanta – wystarczy wykorzystać nowoczesną drukarkę oraz elegancki papier kancelaryjny. 

W wydruku pobranych projektów może także pomóc lokalna drukarnia czy punkt ksero, której pracownicy z pewnością zadbają o odpowiedni wygląd winietek, aby dobrze się prezentowały i były wytrzymałe. To naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czas i chcą obniżyć koszty planowanego wesela.