Dobry wypoczynek w Kudowie

Na co dzień mieszkam w dużym mieście. jestem tu przede wszystkim ze względu na pracę. Bo jednak ja nie jestem zwolenniczką mieszkania w takich wielkich skupiskach ludzi. Dużo bardziej wolałabym żyć gdzieś gdzie mogłabym obcować z przyrodą na co dzień.

Wyjazd do Kudowy na krótkie wakacje z przyjaciółmi

wakacje w KudowieJa po prostu na łonie natury zawsze najlepiej wypoczywam. I jeśli mam tylko ku temu okazję to wyjeżdżam gdzieś za miasto. Ostatnio udało mi się wziąć kilka dni urlopu i pojechać w naprawdę wyjątkowe miejsce. Były to wakacje w Kudowie, które będę wspominała jeszcze przez długi czas. Gdy dowiedziałam się, że mogę zrobić sobie wakacje od razu zaczęłam zastanawiać się gdzie by pojechać. Ja lubię jeśli w pobliżu jest jakaś piękna przyroda a także wyjątkowe miejsca do zwiedzania. I właśnie kolega z pracy polecił mi żebym pojechała do Kudowy. wiele słyszałam dobrego o tym miejscu i postanowiłam zarezerwować tam nocleg. Okazało się, że w okolicy jest dobrze rozwinięta baza noclegowa. Jest wiele pensjonatów, które mają naprawdę bardzo konkurencyjne ceny. Udało mi się wynająć pokój w bardzo dobrej cenie. A pensjonat mieścił się w bardzo ładnej okolicy. Powietrze tam było takie wspaniałe, że spałam tam jak male dziecko. Całe dnie spędzałam na podziwianiu różnych atrakcji. Musiałam także zobaczyć Góry Stołowe, których wcześniej nie widziałam. Wszystko zrobiło na mnie tak wielkie wrażenie, że teraz jestem w trakcie organizowania następnego wyjazdu w to miejsce.

Tym razem jednak nie jadę sama tylko z przyjaciółmi. cieszę się bardzo, że zobaczą także te wspaniałe miejsca. wiem, że czas spędzony w Kudowie jest lepszy niż gdziekolwiek indziej. Ja po wyjeździe tam byłam wypoczęta tak jak nigdy wcześniej. Także to miejsce na wakacje polecam każdemu.