Popularne filmowanie dronami na Śląsku

Wiele miast w województwie Ślaski dostało w ramach rewitalizacji kilku projektów z Unii Europejskiej spore dofinansowanie na promowanie województwa Śląskiego za pomocą dronów. Są to jedne z najnowocześniejszych urządzenie, ale bardzo szynko zyskały sobie masę sympatyków i są wykorzystywane w wielu usługach jak filmowanie, robienie zdjęć czy do przeprowadzania badań geodezyjnych.

Nowoczesne drony na Śląsku

filmowanie dronem na terenie śląskaCały projekt ma polegać na zbliżeniu ludzi no najnowszych technologii jakimi są drony. Dlatego wiele miejscowych firm fotograficznych do swoich usług wprowadziły właśnie owe drony. Dodatkowo patrole starzy miejskiej wykorzystują je do sprawdzania okolicy która patrolują. Strażacy mogą wykorzystywać je przy akcjach ratunkowych, gdzie człowiek nie może się dostać, tam dron bez problemu z kamera termowizyjną się dostanie. Jak widać filmowanie dronem na terenie Śląska znalazło zastosowanie w wielu miejscach i spor osób po ich użytkowaniu nie wyobraża sobie jak mogli wcześniej działać bez takiego sprzętu. Jest on lekki, szybki zwrotny a przede wszystkim tani jak na swoje możliwości dlatego staje sie coraz popularniejszy. W związku z tym na terenie województwa Sląskiego wkrótce drony będą czymś codziennym, gdyż już nawet dzieci mają swoje modele, co są one zdecydowanie lepsze od innych zabawek. Drony przyjęły się wśród wielu osób i gospodarstw, dlatego projekt który był realizowany, przyniósł zamierzone skutki z czego jesteśmy bardzo dumni.

Cieszy nas fakt, że to własnie na Śląsku odbył się pierwszy taki projekt i mamy nadzieję, że swoim zasięgiem obejmie on cała Polskę i wiele osób zobaczy jaki tkwi potencjał w dronach. Jesteśmy pewni, ze w najbliższym czasie znajdzie się jeszcze wiele innych zastosowań dla dronów musimy tylko chwilę poczekać a ludzie sami coś stworzą.