usługi dźwigowe

Firma świadcząca usługi dźwigowe wyróżniona w konkursie

Właśnie zostały ogłoszone wyniki konkursu, prowadzonego od kilku miesięcy, mającego na celu wyłonienie firm, które w szczególny sposób dbają o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Usługi dźwigowe i prestiżowa wygrana

usługi dźwigowePierwsze miejsce wśród 50 firm, które zostały zgłoszone lub same się zgłosiły, zajęła firma świadcząca usługi dźwigowe z Katowic. Zasady konkursu były dosyć proste, do wszystkich biorących udział w konkursie przedsiębiorstw przyjeżdżała specjalna komisja składająca się ze specjalistów BHP i sprawdzała jak zasady te są przestrzegane. Zwycięzca został doceniony nie tylko za to, iż przestrzega wszystkich zasad, które w takim przedsiębiorstwie powinny być przestrzegane ale dodatkowo zapewnia swoim pracownikom także dodatkową ochronę, której przepisy już nie wymagają. Wśród dodatkowych działań, prowadzonych przez firmę zajmującą się wynajmem dźwigów, największe uznanie zyskał wewnętrzny portal internetowy, do którego dostęp maja wyłącznie pracownicy. Na portalu tym mogą anonimowo bądź pod swoim nazwiskiem zgłosić wszelkie naruszenia prawa dotyczące wszystkich aspektów mieszczących się w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Portal ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników i chociaż nie muszą korzystać z niego często to kilka niedociągnięć dzięki uwagom na nim zamieszczonym zostało wychwyconych i poprawionych.