pogotowie hydrauliczne

Gaz z kranu i pogotowie hydrauliczne

Na pewno kojarzycie internetowe filmiki, które pokazują różne dziwne sytuacje i zadziwiające wpadki. Nie myślałem, że sam nagram jeden z nich. Mieszkam w starym domu, który został zbudowany w czasach powstania listopadowego.

Zadzwoniłem na pogotowie hydrauliczne w Bydgoszczy

pogotowie hydrauliczneBudynek położony jest na obrzeżach Bydgoszczy, a że jest to miasto, które zewsząd otacza las, w naszym domu można spotkać takie atrakcje jak choćby płomykówki na poddaszu czy kuny w piwnicy. Generalnie stan domu jest dość średni, ale da się w nim mieszkać bez ciągłego wiszącego nad głową zagrożenia życia. Przynajmniej było tak do tej pory. W zeszłym tygodniu zajmowałem się swoimi sprawami, kiedy poczułem woń ulatniającego się gazu. Sprawdziłem dokładnie kuchenkę, ale wszystko było zabezpieczone, a woń dochodziła nie z kuchni, lecz łazienki. Zapach gazu doprowadził mnie do kranu nad wanną. To było dziwne miejsce jak na źródło ulatniającego się gazu, więc musiałem się upewnić, czy to nie było jedynie złudzenie. Przytknąłem zapalniczkę do wylotu kranu i odkręciłem wodę. Widok był niesamowity, płonący gaz i woda wydostawały się z tego samego miejsca. Zadzwoniłem pospiesznie na pogotowie hydrauliczne Bydgoszcz, wiedziałem bowiem, że usługi hydrauliczne będą tu koniecznie potrzebne. Po półgodzinie przybył hydraulik i stwierdził, że takiego przypadku jeszcze nie widział, ale udało mu się dociec, co stanowiło problem.

Niestety, potrzebował do pomocy pogotowia gazowniczego, w końcu udało się jednak naprawić niebezpieczną awarię. W międzyczasie nagraliśmy to niesamowite zjawisko, jakim była wydostająca się z kranu płonąca woda.