zarządzanie magazynem

Specjalny system i zarządzanie magazynem

Pracuję na magazynie i nie podoba mi się ta praca. Chyba dla nikogo nie byłaby ona szczytem marzeń. Zapewnia mi ona jednak byt, przynajmniej w tym momencie, w którym dużo nie potrzebuję.

Nowoczesne narzędzia do zarządzania magazynem

zarządzanie magazynemNie mogę więc narzekać, bo mogę dzięki niej kupić sobie chleb, ubranie i mam też dach nad głową. Niektórzy nawet tyle nie są sobie w stanie samodzielnie zapewnić. W każdym jednak razie nie pracuję tutaj długo, więc jeszcze pamiętam jak byłam przez długi czas bezrobotna. W tej pracy zaś najwięcej problemów sprawiał mi program magazynowy i w sumie nadal czasami sprawia. Nie mam niestety zbyt dużej wiedzy o komputerach i jest to dla mnie poważna przeszkoda w rozwoju. Nie jestem już taką młodą osobą i nie jest mi łatwo ogarnąć umysłem świat nowych technologii. Zdaję sobie jednak sprawę, że bez tych nowoczesnych narzędzi zarządzanie magazynem byłoby o wiele trudniejsze. Nie dziwię się, że przedsiębiorstwa wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe, bo po to one są. Ja jednak miałam problem z tym aby opanować system wms, na którym pracujemy. Mówią, że jest on intuicyjny, ale w takim wypadku ja po prostu nie mam intuicji. Na szczęście pracodawca miał do mnie dużo cierpliwości i nie wyrzucił mnie dotąd z pracy za to, że wms program nie do końca udaje mi się obsłużyć chwilami.

Poza tym jednak przykładam się do wszystkich zadań, które mam wykonywać. Jestem pewna, że szefostwo to widzi i docenia. Inaczej na pewno bym już tutaj nie pracowała. Doceniam cuda techniki, ale dla mnie są one zawsze ogromnym wyzwaniem.