Kto wyczyści tapicerkę meblową?

Ależ ze mnie była gapa. Wieczorem siedząc na kanapie i oglądając film, przechyliłam niefortunnie kieliszek z winem i cała jego zawartość się wylała. Najwięcej spłynęło na jasną, tapicerowaną kanapę. I to by było na tyle z romantycznego wieczoru, który sobie wcześniej zaplanowałam. Od razu musiałam wstać i zaprać kanapę. Niestety, to nie był dobry pomysł.

Zamówiłam czyszczenie tapicerki meblowej

czyszczenie tapicerek meblowych w gdyniPlama nie dość, że się nie zmyła to jeszcze na dobre wsiąkła w kanapę. Nie pozostało mi wobec tego nic innego, jak znalezienie firmy, która wyczyści to w sposób profesjonalny. Całe szczęście bardzo szybko udało mi się znaleźć firmę, która oferowała czyszczenie tapicerek meblowych w Gdyni. Swoje usługi świadczyli z dojazdem do klienta na terenie całej Gdyni oraz najbliższych okolic. Mieli bardzo niskie ceny i gwarantowali skuteczne usuwanie nawet trudnych i zaschniętych plam. Pozytywne opinie innych klientów ostatecznie przekonały mnie do tego, żeby skorzystać z ich usług. Umówiłam ich przyjazd na następny dzień. Punktualnie zjawili się oni u mnie w mieszkaniu i od razu zabrali się za czyszczenie. Najpierw sprawdzili z jakiego materiału wykonana jest tapicerka kanapy, a następnie dobrali odpowiednie środki czystości. Posypali plamę po winie proszkiem odplamiającym, odczekali chwilę, a następnie zabrali się za pranie i dokładne czyszczenia kanapy.

Byłam bardzo zadowolona z efektów ich pracy. Przede wszystkim dlatego, że skrupulatnie wyczyścili całą kanapę, dzięki czemu odzyskała ona dawny kolor. Nawet nie zauważyłam, kiedy jej kolor tak wyblakł. Okazało się, że cała była mocno zakurzona i dopiero pranie na mokro spowodowało, że stała się ona nieskazitelnie czysta. Wyglądała prawie, jak nowa a po brzydkiej plamie nie pozostał nawet ślad.