Praca dotyczącą sprzątania hal

Pracuję, jako menedżer powierzchni płaskich w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Firma produkuje meble. Ja swoją pracę muszę wykonywać na halach produkcyjnych. Tych hal jest aż dwie. Nie jest to łatwa praca, ale dobrze płatna. Pomimo, że praca nie jest łatwa, to bardzo ją lubię, gdyż cały czas jestem w ruchu. 

Czynności związane ze sprzątaniem hal produkcyjnych

sprzątanie hal produkcyjnychJa pracuję ze specjalną maszyną, która wciąga opiłki drewna, leżące na podłodze. Sprzęt jest ogólnie łatwy w obsłudze, ale za to jest ciężki, więc muszę pracować ostrożnie. Oczywiście nie muszę go dźwigać, ponieważ jest na kółkach i jeździ się nim, kierując kierownicą. Nie da się jednak go zlekceważyć, ponieważ jest to urządzenie przy którym trzeba przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa. Musiałam ukończyć specjalny kurs instruktażowy. Uważam, że sprzątanie hal produkcyjnych należy do jednych z najważniejszych czynności, jakie można wykonywać w naszej firmie. Bez posprzątanej nawierzchni, pracownicy produkcji mieliby problem z piłowaniem desek. Pracuję na zmianę z kilkoma innymi osobami. Ogólnie trzeba się przemieszczać po dwóch halach produkcyjnych. Najgorzej jest w miesiącach, kiedy jest dużo zamówień. Wtedy pracy jest najwięcej. Mój mąż również pracuje w tej firmie, ale na stanowisku produkcyjnym. Często mamy zmiany w tym samym czasie, więc jeździmy razem do pracy. Firma, w której pracuję ma bardzo duże zyski że sprzedaży mebli. Ostatnio otrzymałam premię, z czego bardzo się cieszę. 

Dzisiaj sprzątałam tylko w jednej hali produkcyjnej, gdyż rozpoczął się okres urlopowy i większość pracowników produkcji po prostu odpoczywa. Pozostali pracują tylko w jednej hali produkcyjnej. Dla mnie jest to okres mniejszej pracy. Niedługo sama idę na urlop, więc również trochę odpocznę.